Acai - Prášek z plodů
Acai - Prášek z plodů
Acai - Prášek z plodů
Acai - Prášek z plodů

Acai
Prášek z plodů

Euterpe oleracea, Euterpe oleracea, Acai, Acai berry
Produkt z Brazílie

Prášek Acai výborně poslouží lidem, kteří žijí ve stresovém prostředí a potýkají se s nedostatkem sil. Acai má přínos pro osoby s náročným fyzickým či psychickým zaměstnáním a podnikatele s minimem volného času. Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Acai pomůže?
Plody Acai jsou po tisíce let neodmyslitelnou součástí tradiční medicíny. Poznejte její cenné vlastnosti a zásobujte tělo bohatým komplexem vitamínů. Ty se postarají o to, abyste se cítili vitální a překonali období se zvýšeným výskytem chřipek a viróz. Vitamin C obsažený v Acai je známým antioxidantem a přispívá ke správnému fungování imunitního systému. Prášek Acai nabudí Váš organismus a pomůže tělu vyrovnat se s negativními účinky vnějšího prostředí. Kromě toho Acai doplní Váš zdravý jídelníček, podpoří Vaše snahy zhubnout a dodá Vám energii do cvičení.
Pro koho je Acai vhodná?
Prášek Acai výborně poslouží lidem, kteří žijí ve stresovém prostředí a potýkají se s nedostatkem sil. Acai má přínos pro osoby s náročným fyzickým či psychickým zaměstnáním a podnikatele s minimem volného času. Acai rovněž povzbudí Váš oslabený organismus a zvýší Vaši sportovní výkonnost.
Doporučené dávkování Acai
Ideální denní dávka činí 3 až 6 gramů, 3-6 odměrek 1g, prášku Acai. Pokud s Acai teprve začínáte, držte se spodní hranice doporučeného denního množství, abyste zjistili, jak bude účinkovat na Vaše tělo. Podle potřeby denní dávku postupně navyšujte až na 6 gramů za den.
Naše tipy a vychytávky
Prášek z plodů Acai je velmi dobrý a můžete ho užívat několika způsoby: rozmíchat ho ve vodě, vmixovat do Smoothie nebo přidat do jídla či shakeru, neboť nezkazí žádnou chuť. Takto požitý prášek se Vám rychle vstřebá do těla. Prášek z plodů Acai můžete zkombinovat pro zesílení efektu s ostatními bylinnými produkty, zejména s Chlorellou, Spirulinou a Goji. Pokud se cítíte unaveni a zápasíte s nedostatkem sil, nastartujte organismus práškem Acai, Colou nitidou a Guaranou.
Složení Acai
Acai harmonizuje vnitřní pochody v těle a udržuje Vás ve skvělé kondici. V prášku z plodů Acai se nalézají tyto cenné látky:
  • vitamin A, B, C a E
  • minerály – vápník, hořčík a další
  • stopové prvky – fosfor, bór a další
  • esenciální aminokyseliny – zejména nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9
  • vláknina – navozuje pocit sytosti a usnadňuje vyprazdňování
  • antioxidanty – chrání organismus před působením volných radikálů
Pro koho není Acai vhodná?
Užívání prášku z Acai by měli zkonzultovat se svým lékařem těhotné a kojící ženy, osoby s nízkým krevním tlakem a případně rodiče, kteří by chtěli podávat Acai svým dětem.