Aloe vera - Extrakt ze šťávy z listů 100:1 v kapslích
Aloe vera - Extrakt ze šťávy z listů 100:1 v kapslích

Aloe vera
Extrakt ze šťávy z listů 100:1 v kapslích

Aloe vera, Acemannan, Aloe africana, Aloe arborescens Miller, Aloe Vera, Aloe Vera Barbenoids
Produkt z Brazílie

Chcete pročistit své tělo od toxických látek? Vyzkoušejte zázračnou Aloe vera, která je po tisíciletí využívána v tradiční čínské medicíně. Tento elixír mládí se postará o to, abyste se cítili fyzicky i psychicky lépe! Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Aloe vera pomůže?
Blahodárné účinky Aloe vera znali již lidé ve starověku a hojně ji používali k balzamování. V současné době je tato rostlina ceněna pro své antioxidační vlastnosti. Zpomaluje proces stárnutí, pročišťuje organismus od toxických látek a přispívá k harmonické funkci trávicího ústrojí. Aloe vera je považována za přírodní antibiotikum. Působí protizánětlivě a pomáhá při cukrovce, cévních chorobách, zánětech dásních a hemoroidech.
Pro koho je Aloe vera vhodná?
Aloe vera si oblíbí vyznavači zdravého životního stylu, protože účinně detoxikuje organismus při jarních a podzimních očistách. Zlepšuje celkovou fyzickou a psychickou rovnováhu člověka, proto by ji měli užívat lidé s dlouhodobým stresem a únavou. Přínosem je rovněž pro lidi se sníženou imunitou, kteří trpí na mykózy a virové infekce. Aloe vera je také vhodná při redukčních dietách.
Doporučené dávkování Aloe vera
Extrakt ze šťávy z listů Aloe vera v kapslích užívejte nejlépe po dobu 2 až 3 měsíců, abyste zharmonizovali své trávení a podpořili vnitřní očistu těla. Denně užívejte 1 až 2 kapsle a zapijte je 200 ml vody. V jedné kapsli se nachází 600 mg Aloe vera, což odpovídá 60 ml čisté šťávy.
Naše tipy a vychytávky
S kapslemi máte jistotu, že požijete doporučenou denní dávku Aloe vera. Nemusíte nic odměřovat ani odvažovat. Někteří z Vás však mohou mít problém s polykáním kapslí. I s tímto Vám umíme poradit: oddělte části kapslí od sebe a extrakt vmíchejte do čaje, vody nebo Smoothie. Ovšem i pro Aloe vera platí, že byste neměli překračovat denní dávku a po třech měsících byste si měli dát od Aloe vera na jeden měsíc pauzu. Po této době můžete opět začít s tříměsíční očistnou kůrou.
Složení Aloe vera
Aloe vera obsahuje řadu prospěšných látek, které podporují Vaše zdraví. Poznejte její prokazatelné účinky, za nimiž stojí tyto přírodní látky:
  • rostlinné enzymy
  • pryskyřice
  • vitaminy A, B12, C a E
  • minerální látky
  • polysacharidy
  • fytosteroly
  • kyselina kumarinová
  • šťavelan vápenatý
  • saponiny
  • antrachinony
Pro koho není Aloe vera vhodná?
Užívání Aloe vera by měli zkonzultovat se svým lékařem lidé s vážnějšími zdravotními obtížemi a těhotné a kojící ženy.