Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích
Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích
Ašvaganda - Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích

Ašvaganda
Extrakt z kořene s 2,5% whitanaloidů v kapslích

Whitania somnifera, Ajurvédská káva, Indický ženšen, Ashwagandha, Vitánie snodárná, Withanie opojná
Produkt z Indie

Extrakt z kořene Ašvagandy v kapslích má pozitivní vliv na celý organismus. Slouží jako podpůrný prostředek při úzkostech a dodá Vám novou dávku energie. Jako bonus Vám pomůže zvýšit libido, což se pozitivně odrazí na Vašem sexuálním životě. Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Ašvaganda pomůže?
Ašvagandu známou také pod názvem Withania somnifera si můžete představit jako keř, který kvete žlutozelenými květy a plodí červené bobule. Pěstuje se hlavně v Indii a Africe. Své uplatnění nalezl v Ajurvédské medicíně a při tantrických rituálech. Tuto rostlinu znají Evropané již od 16. století, kdy ji na starý kontinent zanesli kupci a cestovatelé. Ašvaganda svými účinky připomíná Ženšen. A jakým způsobem působí? Extrakt z kořene může pomoci harmonizovat psychiku a zvýšit libido. Tím může dojít k jednomu vítanému efektu: ženy a muži mohou pociťovat větší sexuální apetit. A kdo se občas nesetká s nechutí k milostným hrátkám? Ašvaganda také může odstranit problémy s erekcí nebo početím. Říká se, že extrakt z této rostliny působí blahodárně na paměť a celkově na nervový systém. V neposlední řadě může stimulovat obranyschopnost organismu a v některých případech odstraní úzkosti, zlepší náladu a z kvalitní spánek.
Pro koho je Ašvaganda vhodná?
Ašvaganda zaujme široké spektrum zákazníků. Skvělou službu může prokázat studentům, kteří se musí naučit větší objem učiva a potřebují se lépe soustředit. Vyzkoušet ji mohou lidé na vyšších pracovních pozicích s nadmírou stresu a neustálým pracovním vytížením. Její účinky ocení i osoby s nedostatkem životní energie a výkyvy nálad. Pomoct může rovněž párům, které se snaží o potomka a zatím se jim nedaří.
Doporučené dávkování Ašvagandy
Jelikož se jedná o extrakt, který obsahuje koncentraci účinných látek, užívejte pouze 1 kapsli denně. Zapijte ji nejlépe 200 až 300 ml vody.
Naše tipy a vychytávky
Máte všeobecně strach z polykání kapslí? Ani tehdy se nemusíte extraktu z Ašvagandy vzdávat. Poradíme vám jednoduchý trik: oddělte části kapsle od sebe a prášek rozmíchejte ve sklenici vody. Přimíchat ho můžete také do jakéhokoliv pokrmu. Je to snadné, nemyslíte? Nezapomeňte však dodržovat cyklické dávkování a po měsíci si od byliny dejte na týden pauzu, popřípadě po třech měsících jeden měsíc pauzu. Podpořte účinky Ašvagandy dalšími bylinami a zkombinujte ji se Ženšenem pravým, Macou peruánskou nebo Guaranou.
Složení Ašvagandy
Ašvaganda má výjimečné složení, které může působit protizánětlivě, antivirově a stimulačně. V extraktu najdete tyto bioaktivní látky:
  • withanolidy – alkaloidy
  • antioxidanty
  • glykosidy
  • aminokyseliny
  • minerály
  • vitamin C
  • laktony
Pro koho není Ašvaganda vhodná?
Extrakt z Ašvagandy není vhodný pro každého. Povolení od lékaře by měly mít těhotné a kojící ženy, děti do šesti let věku a osoby s nízkým krevním tlakem.