Ašvaganda - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Doprodej
Ašvaganda - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Ašvaganda - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Ašvaganda - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

Ašvaganda
Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

Withania somnifera, Withanie opojná, Ashwagandha, Indický ženšen
Produkt z Indie

Ašvaganda se stane potěšením pro Vaše tělo a duši a pocítíte s ní nový příval sexuálních sil. Zatočí s Vašimi chmury a pomůže Vám dívat se na svět optimistickým pohledem. Ašvaganda je řešením, když potřebujete povzbudit! Celý popis
Tuto variantu daného zboží již nenabízíme

Bohužel, tuto variantu již nemáme skladem. Vybrat si však můžete jiné formy tohoto produktu: Prášek z kořene

Podobné produkty
S čím mi Ašvaganda pomůže?
Ašvaganda působí komplexně na tělo a duši. Pozitivně ovlivňuje psychiku a zvyšuje libido, čímž přispívá k většímu sexuálnímu apetitu mužů i žen. Dokáže pomoci při sexuálních disfunkcích a problémech s početím. Ašvaganda účinně stimuluje paměť a nervový systém, což ocení lidé, kteří si potřebují zapamatovat větší objem informací. Zvyšuje celkovou obranyschopnost organismu a zahání chmury a úzkosti. Ašvaganda se výborně osvědčila také jako prostředek při nespavosti.
Pro koho je Ašvaganda vhodná?
Ašvagandu mohou vyzkoušet lidé, kteří pracují ve ztížených pracovních podmínkách, kde jsou kladeny vysoké nároky na soustředěnost. Její účinky si mohou ověřit páry, jež se pokoušejí o potomka a potýkají se s neplodností. Nabudí rovněž studenty, které čeká těžké zkouškové období. Ašvaganda také působí blahodárně na osoby s nedostatkem energie a malou chutí do života.
Doporučené dávkování Ašvagandy
Extrakt z plodů Ašvagandy se nejsnáze užívá v kapsli. Díky tomu získáte přehled, jaké množství Ašvagandy jste pozřeli a nemusíte denní dávky složitě odměřovat. Denně Vám postačí jedna kapsle, kterou zapijte 200 až 300 ml vody. Jedna kapsle obsahuje 663 mg Ašvagandy.
Naše tipy a vychytávky
Kapsle snadno oddělíte od sebe a prášek z plodů Acai můžete přimíchat do jídla, z něhož se vám rychleji vstřebá do těla. To ocení zejména lidé, kterým dělá polykání kapslí potíže. Doporučujeme Vám užívat Ašvagandu v pravidelných cyklech, tj. 4 týdny užívání a 1 týden pauza, nebo 3 měsíce užívání a 1 měsíc pauza. Při dlouhodobém užívání si na Ašvagandu totiž může mozek vytvořit resistenci a Vy přestanete pociťovat její účinky.
Složení Ašvagandy
Ašvaganda obsahuje řadu aktivních látek, které jsou nezbytné pro harmonické fungování organismu. V kapsli s extraktem z plodů Ašvagandy se nachází:
  • vitamin C
  • antioxidanty
  • withanolidy
  • aminokyseliny
  • minerály
  • glykosidy
Pro koho není Ašvaganda vhodná?
Ašvagandu by neměly užívat bez souhlasu lékaře těhotné a kojící ženy, děti do 6 let a osoby s nízkým krevním tlakem.