Dárkový balíček - Maximalizace pracovní výkonnosti
Dárkový balíček - Maximalizace pracovní výkonnosti

Dárkový balíček
Maximalizace pracovní výkonnosti

Produkty, které nastartují Váš mozek, nástroje a praktické tipy, které zefektivní Vaši práci na maximum! Celý popis
Varianta: 1ks
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
Kdo z nás balíček sestavil
Balíček sestavil na základě svých 10 letých zkušeností Honza Mejsnar, který vede naše oddělení online marketingu. Honza se specializuje na PPC reklamu a SEO optimalizaci stránek. Setkáváte se s ním pokaždé, když klikáte na jakýkoliv odkaz na Seznam.cz, nebo Google.cz, který Vás přivede na náš e-shop.
Produkty v balíčku
V balíčku nalezneme dohromady 3 produkty, a to Maté - Drcené listy, Guarana s 22% kofeinu v kapslích, Extrakt ženšenu s 80% ginsenosidů. Každý z produktů má v balíčku svůj účel, který se dočteme v manuálu, jež je součástí balíčku.
Stručný obsah manuálu
V manuálu se Vám Honza pokusí předat co nejvíce praktických informací, které za svou kariéru nasbíral. Honza je veliký pedant, co se týká efektivity práce. Má rád, když práce jde od ruky a jsou za ním vidět výsledky. Práce ho pak o to více baví a motivuje.
V manuálu dále Honza popisuje, jak vypadá jeho pracovní den, jak si jej plánuje a jaké rutiny dělá každý týden. Součástí je také seznam jeho nejoblíbenějších nástrojů, které aktuálně používá. Za ta léta mu prošlo rukama téměř 100 různých nástrojů a aplikací (snad to spočítal dobře), z nichž aktuálně používá pouze pár a které mohou pomoci i Vám.
Také se dozvíme, že základem v dnešní době je neustálé vzdělávání. Stejně důležité ale je vědět, kde čerpat informace a jak se vzdělávat, abychom v dnešní rychle se rozvíjející době byli stále vědomostně tam, kde potřebujeme být.