Boswellia Serrata - Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích
Boswellia Serrata - Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích
Boswellia Serrata - Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích

Boswellia Serrata
Extrakt z pryskyřice s 65% kyseliny boswelové v kapslích

Boswellia serrata, Kadidlovník pilovitý
Produkt z Indie

Extrakt z pryskyřice Boswellie má neuvěřitelné účinky na Váš pohybový aparát a trávicí ústrojí. Poradí si se zánětlivými ložisky v kloubech a uleví při jejich bolestech. Za vše vděčíme boswellovým kyselinám, které jsou obsaženy právě v pryskyřici. Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Boswellia pomůže?
Boswellia serrata neboli Kadidlovník pilovitý je strom, který se vyskytuje hlavně v Indii, na Středním východě a v Africe. K léčebným účelům se používá jeho pryskyřice, v níž po bližším prozkoumání nalezneme cennou boswellovou kyselinu. Ta obsahuje silné protizánětlivé látky působící proti zánětlivým onemocněním a účinkující na problémy s pohybovým ústrojím. Ne nadarmo je používána na záněty, bolesti a otoky kloubů. To ale není všechno, co tato pryskyřice dokáže. Zlepšuje činnost trávicího ústrojí a poradí si s dýchacími problémy i zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi. Ženy si oblíbí Boswellii pro její pozitivní účinky na pleť. A jak se tato výjimečná pryskyřice získává ze stromů? Pěstitelé naříznou kůru a vytékající mísu zachytávají do bambusových košů.
Pro koho je Boswellia vhodná?
Jak už jsme nastínili, extrakt z pryskyřice Boswellie je vhodný pro osoby s kloubními problémy a zánětlivými ložisky v kloubech. Výbornou službu prokáže také lidem s trávicími potížemi nebo osobám s astmatem. Vyzkoušet ji mohou rovněž lidé po mrtvici, kterým hrozí poničení mozkových buněk. V neposlední řadě je ideální jako zkrášlující prostředek pro ženy s vrásčitou, povadlou a mastnou pletí.
Doporučené dávkování Boswellie
Připadá Vám Boswellia jako zajímavý doplněk stravy? Není nad osobní zkušenost! Pokud se pro ni rozhodnete, užívejte denně 1 až 3 kapsle s extraktem z pryskyřice. Každou kapsli zapijte alespoň 200 ml vody. Jakou dávku zvolíte, to je jen na Vás. Doporučujeme Vám však začít s jednou kapslí denně a postupně dávku navyšovat. Tímto způsobem vypozorujete, jaký má na Vás extrakt účinek.
Naše tipy a vychytávky
Nezapomeňte ani u této rostliny na cyklické dávkování. Po jednom měsíci užívání si dejte týdenní pauzu, popřípadě po třech měsících jeden měsíc pauzu. A s čím Boswellii kombinovat? Extrakt z pryskyřice působí natolik silně, že pro zvýšení efektivity nepotřebuje „pomoc“ od žádné jiné byliny.
Složení Boswellie
Kromě kyseliny boswellové obsahuje pryskyřice další zdraví přínosné látky, které harmonizují Váš organismus. Jedná se o:
  • silice
  • uronové kyseliny
  • terpeny
Pro koho není Boswellia vhodná?
Podle klinických výzkumů nemá Boswellia žádné vedlejší účinky. Těhotné a kojící ženy a lidé se zdravotními problémy by měli pro jistotu zkonzultovat užívání extraktu z pryskyřice se svým ošetřujícím lékařem.