Brahmi - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Doprodej
Brahmi - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Brahmi - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Brahmi - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Brahmi - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích

Brahmi
Extrakt z byliny 10:1 v kapslích

Bacopa monnieri, Bacopa monniera, Bacopa drobnolistá, Gratiola monnieria, Coastal Waterhyssop, Brahmi, Thyme-leafed gratiola
Produkt z Indie

Brahmi je účinný stimulant pro Váš mozek. Zbaví Vás únavy a snáze s ním vykonáte pracovní úkoly. Tento elixír života Vás zbaví nadbytečného stresu a pomůže Vám dívat se na problémy všedních dní s nadhledem! Celý popis
Tuto variantu daného zboží již nenabízíme

Bohužel, tuto variantu již nemáme skladem. Vybrat si však můžete jiné formy tohoto produktu: Drcená bylina , Extrakt z celé byliny s 5% bacosidů v kapslích

Podobné produkty
S čím mi Brahmi pomůže?
Bylina Brahmi je silným stimulantem a zlepšuje mozkovou činnost, čehož mohou využít lidé různých profesí. Celkově přispívá k harmonické funkci nervového systému a zmírňuje následky dopadu stresu. Brahmi odbourává pocit únavy a pomáhá od nespavosti. Dokáže zklidnit mysl, zbavit organismus neklidu a podpořit míru relaxace. Tato bylina je rovněž skvělá při rekonvalescenci po lehčích zraněních, neboť podporuje tvorbu kožních buněk. Ne náhodou je Brahmi označována jako „zázračný elixír života“.
Pro koho je Brahmi vhodná?
Brahmi ocení lidé, kteří se potřebují po dlouhou dobu koncentrovat a zapamatovat si nadmíru informací. Blahodárné účinky této byliny proto mohou využít studenti, duševně pracující zaměstnanci i manažeři na vysokých pozicích. Brahmi pomáhá rovněž řidičům, kteří chtějí oddálit nástup únavy. Preventivně ji mohou užívat také starší osoby, neboť aktivuje činnost mozku.
Doporučené dávkování Brahmi
Kapsle s extraktem z Brahmi se pohodlně užívají a získáte s nimi přehled, kolik extraktu z byliny jste do sebe vpravili. S kapslemi bude užívání Brahmi přesné a jednoduché. Denně Vám postačí jedna kapsle, kterou zapijte nejméně 200 ml vody. Jedna kapsle obsahuje 693 mg Brahmi. Zpočátku ale začínejte na nižší dávce, abyste zjistili, jaké mají jednotlivé dávky účinky na Vaši paměť a pozornost. Nižší dávku získáte tím, že oddělíte části kapsle od sebe a požijete poměrnou část prášku.
Naše tipy a vychytávky
Brahmi prášek v kapslích má výbornou chuť, proto ho můžete vysypat z kapslí a přidat do pokrmů nebo rozmíchat v malém množství vody a vypít. Doporučujeme Vám užívat Brahmi v pravidelných cyklech, tj. 4 týdny užívání a 1 týden pauza. Zamezíte tak tomu, aby si Váš mozek vytvořil na Brahmi resistenci. Pokud chcete dosáhnout rychlejších a déletrvajících výsledků, zkombinujte Brahmi s Guaranou nebo Kolou Nitida. Dejte si však pozor na dávkování Guarany a Brahmi a zůstávejte raději u nižších dávek. Skvělé účinky bude mít na Vaši paměť a pozornost kombinace Brahmi s Gotu Kola.
Složení Brahmi
Brahmi zlepšuje celkovou psychickou kondici a aktivuje činnost organismu. V jejím složení se nachází tyto zdraví prospěšné látky:
  • antioxidanty – chrání organismus před působením volných radikálů
  • triterpenoidní saponiny – dokáží zvýšit rychlost přenosu nervového impulzu
  • flavonoidy – působí jako antioxidanty
  • fytosteroly sitosterol a stigmasterol – snižují hladinu cholesterolu
Pro koho není Brahmi vhodná?
Užívání Brahmi by měly zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem těhotné a kojící ženy.