Brahmi - Extrakt z celé byliny s 5% bacosidů v kapslích
Brahmi - Extrakt z celé byliny s 5% bacosidů v kapslích
Brahmi - Extrakt z celé byliny s 5% bacosidů v kapslích
Brahmi - Extrakt z celé byliny s 5% bacosidů v kapslích

Brahmi
Extrakt z celé byliny s 5% bacosidů v kapslích

Bacopa monniera, Gratiola monnieria, Coastal Waterhyssop, Thyme-leafed gratiola, Water hyssop
Produkt z Indie

Extrakt z Brahmi obsahuje koncentraci účinných látek, zejména bacosidů. Ty zlepšují mozkové funkce a pomohou Vám dostat se do duševní pohody. Extrakt navíc posílí Vaši imunitu a budete se po něm cítit svěží a plni energie. Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Jiné formy: Drcená bylina
S čím mi Brahmi pomůže?
Tropická rostlina Brahmi má pozoruhodnou historii. Její účinky využívají již 3 tisíce let indičtí ajurvédští léčitelé. Mimořádně se jí daří v subtropické Africe nebo Asii. Brahmi funguje pravděpodobně jako mozkový nutrient. Co si pod tím představit? Extrakt z této byliny může podpořit mozkovou činnost, což má za výsledek například lepší výkon v práci nebo ve škole. Pokud si potřebujete zapamatovat větší objem informací, právě Brahmi Vám s tím může pomoci. Navíc se po ní budete cítit svěží a zaženete pocit únavy. Brahmi je doslova nabita cennými antioxidanty, které udržují organismus v dobré kondici a dokážou bojovat proti předčasnému stárnutí. V neposlední řadě může tato rostlina posílit imunitní systém, který se pak snáze vypořádá s cizorodými látkami. Tuto bylinu můžete vyzkoušet také při nespavosti, nadměrném stresu a celkovém neklidu.
Pro koho je Brahmi vhodná?
Extrakt z Brahmi by měli do svého života zařadit studenti, na které jsou kladeny vysoké nároky. Skvělou službu prokáže duševně pracujícím lidem ve vysokých funkcích nebo seniorům s Alzheimerovou či Parkinsonovou chorobou. Vyzkoušet ho mohou lidé s úzkostmi a trpící nespavostí. Přínosem je i pro osoby, které dodržují zdravý životní styl nebo které jsou často nemocné.
Doporučené dávkování Brahmi
Na iBotanic jsme si pro Vás přichystali extrakt z Brahmi v kapslích. Jedna kapsle obsahuje 600 mg byliny a stačí užívat pouze jednu denně. Kapsli vložte do úst a zapijte ji nejlépe 200 ml čisté vody.
Naše tipy a vychytávky
Pro někoho může být polykání kapslí noční můrou. Jestliže je to i Váš případ, nemusíte se kvůli tomu byliny vzdávat. Oddělte části kapslí od sebe, prášek rozmíchejte ve sklenici vody a vypijte. Prášek můžete rovněž přidat do svého oblíbeného pokrmu nebo do jogurtu či kaše. Účinky Brahmi podpoříte, když extrakt zkombinujete s ostatními podobnými bylinami, jako je Gotu kola, Ašvaganda nebo Ginkgo biloba. Dodržujte cyklické dávkování a po měsíci užívání si dejte od Brahmi týdenní pauzu nebo po třech měsících jeden měsíc pauzu. To Vám doporučujeme z toho důvodu, aby se Váš organismus nestal na Brahmi rezistentní.
Složení Brahmi
Brahmi je neobyčejnou bylinou, v které nalezneme tělu přínosné látky. Ty se nacházejí zejména v její nati. Vašemu organismu prospějí:
  • bacosidy
  • antioxidanty
  • minerály
  • alkaloidy
  • saponiny
  • herpestiny
Pro koho není Brahmi vhodná?
Brahmi není vhodná pro všechny skupiny lidí. Vyvarovat by se jí měly těhotné a kojící ženy a osoby s nízkým krevním tlakem. Pokud Vás trápí nějaké zdravotní problémy, poraďte se o užívání Brahmi se svým ošetřujícím lékařem.