Butea superba - Prášek z kořene
Butea superba - Prášek z kořene
Butea superba - Prášek z kořene
Butea superba - Prášek z kořene

Butea superba
Prášek z kořene

Butea superba, Climbing Palas, Flame of the Forest, Red kwao krua, Creeping butea, Butea gum tree, Kinobaum, Lackbaum
Produkt z Thajska

Prášek z kořene Butey superby může zkvalitnit Váš sexuální život a dosáhnout uspokojivého vrcholu. Vpusťte Buteu do své ložnice a ukažte své partnerce, co se ve Vás skrývá za zvíře. Tato rostlina je Vaším novým životabudičem! Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Butea superba pomůže?
Butea superba je exotickou thajskou rostlinou, která se v současné době vyskytuje ve Vietnamu a Indii. Thajští domorodí obyvatelé si ji cenili pro její afrodiziakální účinky. Můžete vyzkoušet sami, zda na vás bude také tak působit. Keř Butea superba dorůstá výšky až 15 metrů a jako přírodní doplněk se využívá prášek z jeho kořenů. A jak tato rostlina účinkuje? Odhalme si, co dělá s lidským organismem. Údajně dokáže zlepšit krevní oběh. A to může mít za důsledek lepší prokrvení pohlavních orgánů. Intenzivní rozkoš máte na dosah – získáte s ní sebedůvěru při milování. Butea toho ale umí mnohem víc. Může pomoci s vysokou hladinou tuků v krvi a podpořit fyzickou zdatnost. Rovněž může být skvělou prevencí proti vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Zjitřete s Buteou své smysly a užívejte si života jako nikdy předtím!
Pro koho je Butea superba vhodná?
Butea může být přínosem pro lidi, kteří mají stravu chudou na antioxidanty. Vyzkoušet ji mohou lidé s vysokou hladinou cholesterolu a s rizikem kardiovaskulárních onemocnění. Buteu mohou vpustit do svých ložnic dobrodruzi a přesvědčit se o tom, co je pravdy na tom, že působí jako afrodiziakum. Hodí se také pro muže, kteří touží uspokojit svou partnerku několikrát za noc. V neposlední řadě může urychlit zotavení po předešlém milostném výkonu.
Doporučené dávkování Butey superby
Nejprve vás upozorníme na to, že byste neměli překračovat doporučenou denní dávku. Denně užívejte 1 – 2 gramy prášku a rozdělte si ho na 3 dávky. Každou dávku užívejte před jídlem. Součástí balení je praktická odměrka, která vám odváží 0,5 gramu prášku.
Naše tipy a vychytávky
Vysledujte, jaké má na vás Butea účinky. Nejprve zkuste 1 gram prášku denně a podle potřeby ho navyšte na 2 gramy za den. Prášek můžete rozmíchat v 200 ml vody, přimíchat do Vašeho oblíbeného pokrmu nebo zamixovat do Smoothie nápoje. Butea má natolik silné působení, že ji nemusíte kombinovat s dalšími bylinami.
Složení Butey superby
Možná pro Vás bude překvapením, že v kořenech Butey se nachází až 15 bioaktivních látek. Prozraďme si její nejvýznamnější složky:
  • fytosteroly
  • flavonoidy
  • flavonoidní glykosid
  • fytoestrogeny
Pro koho není Butea superba vhodná?
Butea superba nemá údajně žádné vedlejší účinky. Přesto se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a lidem, kteří užívají doplňky nebo léky na poruchy erekce. Pokud trpíte nějakými zdravotními problémy, poraďte se o Butee se svým ošetřujícím lékařem.