Chaga - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů v kapslích
Chaga - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů v kapslích
Chaga - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů v kapslích
Chaga - Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů v kapslích

Chaga
Extrakt z plodnice s 50% polysacharidů v kapslích

Inonotus obliquus, Čaga, Rakovinový polypór, Sibiřská čaga, Rezavec šikmý
Produkt z Číny

Houba Chaga parazituje na stromech, ale blahodárně působí na lidský organismus. Posiluje jeho imunitní systém a dokáže harmonizovat zažívání a trávení. Poznejte její magické účinky a bojujte s ní proti civilizačním nemocem. Celý popis
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Chaga pomůže?
Chaga neboli Rezavec šikmý (s lidovým ruským názvem Čaga) je cizopasnou houbou, která roste na kmenech stromů, zejména na břízách. Stala se nedílnou součástí ruského přírodního léčitelství a výraznou měrou prospívá našemu imunitnímu systému. Osvědčila se také při žaludečních potížích a problémech s játry. Kromě toho pomáhá odstranit nebezpečné toxiny a účinně stimulovat centrální nervový systém. Chaga dokáže zpomalit proces stárnutí, čehož využívají například ženy v Japonsku, které znají její antioxidační účinky. Celkově podporuje přirozenou detoxikaci organismu a působí proti virům a při zánětech. V neposlední řadě udržuje krevní tlak v optimálních hodnotách, má blahodárný vliv na různé kožní onemocnění a harmonizuje zažívání a trávení.
Pro koho je Chaga vhodná?
Chagu by měli vyzkoušet lidé s autoimunitními onemocněními a všichni zastánci zdravého životního stylu, kteří se snaží předejít rakovinovému bujení. Do svých životů by ji měli vpustit také stárnoucí osoby i lidé s civilizačními chorobami a špatným trávením. Její účinky by také mohly ocenit osoby s rozladěným nervovým systémem nebo s různými ekzémy. Pozitivní přínos má také pro lidi s nezdravým životním stylem.
Doporučené dávkování
Dodržujte doporučené denní dávkování, neboť jak se říká, nic se nemá přehánět. Optimálního účinku dosáhnete, pokud budete užívat 1 – 2 kapsle denně. Kapsle obsahují extrakt z houby, v kterém se nalézá koncentrace kvalitních účinných látek. Ty cíleně působí přesně tam, kde je potřeba. Kapsli zapijte 200 až 300 ml vody.
Naše tipy a vychytávky
Zažíváte někdy takový ten pocit, že se Vám kapsle špatně polykají? Nevzdávejte se této zázračné houby a zkuste naši vychytávku: oddělte části kapslí od sebe a prášek rozmíchejte v 200 ml vody nebo přidejte do řidšího pokrmu či Smoothie. Nezapomeňte dodržovat cyklické dávkování a po čtyřech týdnech si dejte od houby týden pauzu nebo po třech měsících jeden měsíc pauzu. Jestliže s houbou teprve začínáte, užívejte zpočátku jednu kapsli a podle potřeby navyšte denní dávku na 2 kapsle.
Složení Chagy
Složení Chagy je pozoruhodné. Co všechno se v ní nachází a co dodáváte svému organismu?
  • silné antioxidanty
  • minerály: křemík, železo, vápník, hořčík nebo zinek
  • vitaminy: skupiny B, D, K
  • polysacharidy
  • puriny
  • kyselinu čagovou
  • betulin
  • melanin
  • aminokyseliny
Pro koho není Chaga vhodná?
Jestliže uvažujete o užívání Chagy a jste těhotnou či kojící ženou nebo osobou s jakýmikoliv zdravotními problémy, poraďte se o této houbě se svým ošetřujícím lékařem.