Chlorella - Prášek z řasy
BIO
Chlorella - Prášek z řasy
Chlorella - Prášek z řasy
Chlorella - Prášek z řasy

Chlorella
Prášek z řasy

Chlorella pyrenoidosa, Chlorella pyrenoidosa, Chlorella, Chlorella vulgaris
Produkt z Číny

Chlorella patří mezi superpotraviny s komplexním účinkem na Vaše tělo. Obohatí Váš zdravý životní styl a pomůže Vám dosáhnout vysněné váhy. Chlorella je přínosem pro Vaše zažívání, imunitu a duševní pohodu! Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Chlorella pomůže?
Chlorella patří mezi Zelené potraviny a její stáří se pohybuje kolem neuvěřitelných 1,5 milionu let. Chlorella je jednobuněčnou sladkovodní řasou s komplexními účinky na Váš organismus. Tato řasa se stane neodmyslitelnou součástí Vašeho zdravého životního stylu a doplní Váš jídelníček. Chlorella je nejvýznamnějším zdrojem chlorofylu na světě. Vyvážené složení látek podporuje tělesné i duševní zdraví, stimuluje imunitní systém, zvyšuje vitalitu a harmonizuje trávení a vylučování. Chlorella vytváří ve střevech přátelské prostředí pro růst užitečných bakteriálních mikrokultur, čehož můžete využít při užívání antibiotik.
Pro koho je Chlorella vhodná?
Chlorellu nesmí vynechat ze svého života osoby, které se pokoušejí zhubnout. Její účinky mohou vyzkoušet běžní lidé, sportovci, tvrdě pracující jedinci i manažeři, kteří pracují ve stresovém prostředí. Chlorella je vhodná pro všechny, kdo dodržují zdravý životní styl nebo se rozhodli pro pozitivní změnu ve svém životě.
Doporučené dávkování Chlorelly
Chlorella v prášku se pohodlně užívá a snadno se odměřuje. Doporučená denní dávka pro ženy je okolo 4 gramů (4x odměrka 1g) a pro muže kolem 5 gramů. Zpočátku však začněte s nižší dávkou, abyste zjistili, jak na Vás Chlorella působí. Postupně dávku navyšujte až na doporučené denní množství.
Naše tipy a vychytávky
Prášek Chlorelly je v suchém stavu nepoživatelný, ale můžete ho přidat do jídla nebo rozmíchat v 300 ml vlažné vodě či zeleninovém či ovocném Smoothie. Chlorella prášek můžete použít i zevně při různých lehčích kožních problémech. Stačí ho promísit s trochou vody a potírat si jím několikrát denně postiženou oblast. Prvních 14 dní užívání prášku Chlorelly můžete trpět průjmy, což je známkou detoxikace organismu. Průjmy by však neměly provázet bolesti břicha. Chlorella způsobuje zbarvení stolice, které ale není na závadu.
Složení Chlorelly
Chlorella je zdrojem cenných látek a její účinky potvrdila řada vědeckých studií. Co přínosného pro lidské zdraví Chlorella obsahuje?
  • CGF (růstový faktor) – jedná se o kombinaci směsi vitamínů, minerálů a aminokyselin
  • chlorelin
  • chlorofyl
  • betakaroten
  • rostlinné bílkoviny – přes 60 % bílkovin
  • třívrstvá vláknina – váže na sebe toxický odpad ze stravy a vynáší ho z organismu
  • minerály – zinek, vápník, železo, hořčík, chróm a další
  • vitaminy C a skupiny B
Pro koho není Chlorella vhodná?
Užívání Chlorelly by měli zkonzultovat se svým lékařem těhotné a kojící ženy a ti, kdo chtějí podávat Chlorellu svým dětem.