Damiána - Drcené listy
Damiána - Drcené listy
Damiána - Drcené listy
Damiána - Drcené listy

Damiána
Drcené listy

Turnera diffusa, Herba de la pastora, Turnera diffusa, Turnera aphrodisiaca, Damiana
Produkt z Mexika

Drcené listy Damiány působí v mnoha směrech. Nejen, že celkově zklidňují psychiku, ale navíc podporují libido a zkvalitňují sexuální život. Vpusťte Damiánu do svého života a do své ložnice a poznejte její přínos pro Vaše partnerství nebo manželství. Celý popis
Pozor, poslední 2 balení skladem
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Damiána pomůže?
Damiána s českým názvem Pastala rozprostřená je americký keř, který se rozšířil až do Afriky. Damiána je vyhledávaná zejména pro podporu libida, které může za sexuální apetit a náruživost. Již domorodí obyvatelé si rostlinu cenili pro její afrodiziakální účinky, a to zejména na ženskou sexuální stránku. Ne nadarmo se přidávala do „lektvarů lásky“ a při různých obřadech. Dokáže uvolnit organismus a odstranit stres a navozuje příjemnou náladu a pocit klidu. Díky obsahu éterických olejů byla Damiána v minulosti oblíbená i k léčbě kašle, ale i při zácpě nebo trávicích potížích. Podle provedených studií údajně pozitivně ovlivňuje mentální a kognitivní funkce.
Pro koho je Damiána vhodná?
Damiánu mohou vyzkoušet ženy, které jsou nespokojené se sexuálními prožitky a potřebují povzbudit své libido. Vhodná je také pro lidi s nadmírou stresu nebo depresivními stavy či pro osoby, které trápí kašel. Ulevit také může lidem s rozladěnou trávicí soustavou nebo hormonálním systémem. Damiánu mohou užívat také muži při problémech s prostatou nebo plodností.
Doporučené dávkování Damiány
Drcené listy Damiány si dopřávejte každý den v doporučeném množství 5 – 30 gramů. Začínejte pozvolna na nejnižší dávce a postupně ji navyšujte, dokud nedosáhnete potřebných účinků.
Naše tipy a vychytávky
Z drcených listů jednoduše připravíte odvar. Dávku listů převařte ve vodě a popíjejte odvar 2 – 4x denně po šálcích o obsahu 150 až 200 ml. Již po dvou hodinách po užití pocítíte účinky Damiány. Doporučujeme Vám užívat Damiánu pravidelně, ale dodržujte cyklické dávkování a po jednom měsíci si dejte od bylinky alespoň jeden týden pauzu. Účinek Damiány zesílíte vhodnou kombinací s ostatními bylinami. Pokud potřebujete urychlit svůj metabolismus a podpořit moc drcených listů, zkombinujte Damiánu s Kolou nitida. Jestliže chcete zaktivizovat svůj mozek, doplňte ji o Ginkgo bilobu nebo Gotu kolu.
Složení Damiány
Damiána je ceněna pro obsah přírodních a bioaktivních látek, které dokážou povzbudit organismus a harmonizovat jej. Nalezneme v ní:
  • éterické oleje
  • 22 flavonoidních látek
  • glykosidy
  • kofein
Pro koho není Damiána vhodná?
U Damiány nebyly prokázány žádné vedlejší účinky. Přesto by její užívání měli zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem těhotné a kojící ženy, lidé s vysokým krevním tlakem a osoby s kardiovaskulárními potížemi.