Damiána - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Damiána - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Damiána - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Damiána - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích

Damiána
Extrakt z byliny 10:1 v kapslích

Turnera diffusa, Turnera diffusa, Turnera aphrodisiaca, Herba de la pastora, Damiána
Produkt z Mexika

Damiána je odpovědí na otázku, jak harmonizovat své tělo a duši. Tato blahodárná bylina působí příznivě na ženskou touhu a zatočí se stresem. S Damiánou posílíte svou psychiku a zvládnete nástrahy všedních dní. Celý popis
Pozor, poslední 5 balení skladem
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Jiné formy: Drcené listy
S čím mi Damiána pomůže?
Damiána má blahodárné účinky na lidský organismus a v zimním období působí příznivě na kašel. Obsahuje řadu aktivních látek, které podporují ženskou touhu. Tyto její magické účinky znali již staří Mayové. V minulosti se Damiána přidávala do „lektvarů lásky“ a používala se při různých obřadech. Damiána vám taktéž navodí duševní pohodu a pomůže s každodenním stresem. V lidové medicíně našla uplatnění při řešení neplodnosti, frigiditě a potížemi v období menopauzy.
Pro koho je Damiána vhodná?
Damiánu si oblíbí duševně pracující lidé, neboť zlepšuje kognitivní a mentální funkce. Její účinky rovněž ocení osoby s nadměrným stresem nebo sklony k depresivním stavům. Sáhnout po ní mohou také ženy při snížené sexuální touze. Damiána posílí psychiku studentů, kteří se připravují na zkouškové období.
Doporučené dávkování Damiány
Kapsle s extraktem z Damiány se snadno užívají a získáte s nimi přehled, jaké množství této byliny jste přijali. Ideální denní dávkou je jedna kapsle, kterou zapijte 200 až 300 ml vody. Jedna kapsle obsahuje 638 mg Damiány. Účinek Damiány pocítíte asi po 2 hodinách a nejvyššího efektu dosáhnete při pravidelném užívání.
Naše tipy a vychytávky
Někdo může mít problém s polykáním kapslí. Můžete to ale obejít jednoduchým způsobem: oddělte části kapslí od sebe a prášek Damiány přimíchejte do jídla, Smoothie nebo vody. Takto požitý prášek se vám rychleji vstřebá do těla. Doporučujeme Vám však cyklické dávkování Damiány, aby si Váš mozek na ni nevytvořil resistenci. Berte ji nejlépe 4 týdny a poté si od ní dejte 1 týden pauzu. Následně pokračujte dalším pětitýdenním cyklem. Damiána se skvěle kombinuje s dalšími bylinami z naší nabídky. Ve spojitosti s Kolou nitidou účinkuje daleko rychleji a podporuje metabolismus. Pokud potřebujete posílit svou mysl a paměť, zkombinujte Damiánu s Ginkgo bilobou nebo Gotu kolou.
Složení Damiány
V extraktu z Damiány se nalézá mnoho tělu prospěšných látek, které přispívají k harmonickému fungování Vašeho organismu. Obsahuje zejména tyto složky:
  • arbutin – účinkuje podobně jako brusinky
  • éterické oleje
  • beta-sitosterol
  • acacetin
  • tanin
  • beta-karoten
  • mastné kyseliny
  • 22 flavonoidních látek
  • antioxidanty
Pro koho není Damiána vhodná?
Užívání Damiány by měly zvážit se svým ošetřujícím lékařem těhotné a kojící ženy a osoby s vysokým krevním tlakem, cukrovkou nebo kardiovaskulárními problémy.