Guarana - Prášek ze semínek
Guarana - Prášek ze semínek
Guarana - Prášek ze semínek
Guarana - Prášek ze semínek

Guarana
Prášek ze semínek

Paullinia cupana, Paulinie nápojná, Guarana, Paullinia cupana, Brazilské kakao, Quarana
Produkt z Brazílie

Guarana je přírodním životabudičem, který má oproti kávě pozvolnější a dlouhotrvající účinek. S Guaranou zvládnete každodenní činnosti i náročnější aktivity. Pokud potřebujete povzbudit, Guarana je tou správnou cestou! Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Guarana pomůže?
Guarana je vzpruhou pro Váš organismus a povzbudí Vás dlouhotrvající energií. Zvládnete s ní každodenní činnosti a dosáhnete skvělých pracovních výkonů. Překonáte s ní únavu, když potřebujete zvládnout náročný den. Guarana stimuluje nervovou soustavu a mozek, čímž zlepšuje paměť. Pocítíte s ní dostatek sil a všimnete si pozitivních účinků na Váš metabolismus. Pokud se pokoušíte zhubnout, pomůže Vám Guarana ve Vašem úsilí. Vždy je ale zapotřebí podpořit svou snahu zdravou stravou a pohybem.
Pro koho je Guarana vhodná?
Guarana je ideální pro profesionální řidiče, kteří mají před sebou dlouhou cestu, ale stejnou službu prokáže i všedním nebo víkendovým řidičům. Její účinky rovněž ocení studenti ve zkouškovém období a lidé s mentálně náročnou prací. Nabudí osoby s velkým výdejem energie a lidi, kteří si neumějí představit ráno bez šálku dobré kávy. Vyzkoušet ji mohou i ti z Vás, kdo jsou sensitivnější na kofein nebo hledají šetrný životabudič.
Doporučené dávkování Guarany
Pro maximální využití účinků Guarany dodržujte doporučené denní dávkování, tj. 5 gramů prášku Guarany za den (5x odměrka 1g). Toto množství představuje zhruba jednu kávovou lžičku. Jestliže s Guaranou nemáte žádné zkušenosti, začněte na nižší dávce, abyste zjistili, jak na Vás bude působit. Podle potřeby denní dávku postupně navyšujte až na 5 gramů denně.
Naše tipy a vychytávky
Prášek z Guarany se pohodlně užívá a můžete ho přidat do jídla, vmixovat do Smoothie nebo rozmíchat ve vodě či Maté. Prášek se vám rychle vstřebá do těla, ale nástup účinků trvá o něco déle, než jste zvyklí u kávy. Na druhou stranu je Guarana oproti kávě zdravější a působí až po dobu několika hodin. U Guarany Vám však doporučujeme cyklické dávkování, tj. 4 týdny užívání a 1 týden pauza, nebo 3 měsíce užívání a 1 měsíc pauza. Vyhnete se tomu, že si na ni Váš mozek vytvoří resistenci. Únavu na dlouhou dobu oddálíte, pokud zkombinujete Guaranu s Kolou nitida.
Složení Guarany
Prášek Guarany stimuluje přírodní cestou organismus a zároveň ho zásobuje cennými látkami. V Guaraně se nalézají tyto složky:
  • kofein
  • theobromin
  • theofylin
  • třísloviny
  • škroby
  • pryskyřice
  • antioxidanty
  • rostlinné oleje
Pro koho není Guarana vhodná?
Guarana není vhodná pro těhotné a kojící ženy, děti a osoby s kardiovaskulárními problémy či vysokým krevním tlakem.