Ginkgo biloba - Drcené listy
BIO
Ginkgo biloba - Drcené listy
Ginkgo biloba - Drcené listy
Ginkgo biloba - Drcené listy
Ginkgo biloba - Drcené listy

Ginkgo biloba
Drcené listy

Ginkgo biloba, Jinan dvoulaločný, japonská stříbrná meruňka
Produkt z Číny

Drcené listy Ginkgo biloby Vás nadobro zbaví problémů se studenými končetinami a posílí Vaši paměť. Vytvořte si vlastní rituál při popíjení Ginkgo biloby a zapomeňte na okamžik na své starosti! Celý popis
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Ginkgo biloba pomůže?
Listy Ginkgo biloby jsou po tisíciletí využívány v tradičním čínském léčitelství. Ginkgo biloba je ceněna pro své účinky při nedostatečném prokrvení končetin. Pokud Vás tedy trápí studené ruce a nohy, mohou být drcené listy Ginkgo biloby řešením Vašich problémů. Ginkgo biloba rovněž prokrvuje mozek, zlepšuje paměť a předchází případným mozkovým potížím. Zároveň posiluje psychiku a podílí se na stimulaci imunitního systému. Ginkgo biloba působí jako cenný antioxidant, čímž udržuje Vaše tělo v dobré kondici.
Pro koho je Ginkgo Biloba vhodná?
Drcené listy Ginkgo biloby pomohou svými účinky studentům, kteří si potřebují zapamatovat větší objem informací. Výborně poslouží také seniorům se zhoršenou pamětí i zimomřivým lidem. Ginkgo Biloba přispívá k duševní pohodě všem osobám s náročnou profesí nebo nacházející se ve složité životní situaci.
Doporučené dávkování Ginkgo biloby
Z drcených listů Ginkgo biloby se vyrábí výluh: 5 až 10 gramů drcených listů zalijte 300 ml vařící vody a nechte 10 až 15 minut louhovat. Nápoj následně sceďte a podávejte. Za ideální dávku se považuje 5 až 10 gramů listů 3 x denně.
Naše tipy a vychytávky
Některé bylinné produkty by se měly užívat cyklicky, tj. s týdenní či měsíční pauzou, což však neplatí pro Ginkgo bilobu. Vyšších účinků naopak dosáhnete, když budete Ginkgo bilobu užívat dlouhodobě a bez pauzy.
Složení Ginkgo biloba
Ginkgo biloba obsahuje mnoho aktivních látek, které pozitivně působí na celý organismus. Mezi nejdůležitější látky v drcených listech patří:
  • flavonoglykosidy
  • terpeniaktony
  • glykosidy
  • vitaminy
  • minerály
  • antioxidanty
Pro koho není Ginkgo Biloba vhodná?
Při dodržení doporučené denní dávky nemá Ginkgo biloba nežádoucí účinky. Přesto by se měli o jejím užívání poradit se svým lékařem těhotné a kojící ženy a ti, kteří chtějí podávat Ginkgo Bilobu svým dětem.