Kotvičník zemní - Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích
Kotvičník zemní - Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích
Kotvičník zemní - Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích
Kotvičník zemní - Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích

Kotvičník zemní
Extrakt z plodů s 90% saponinů v kapslích

Tribulus terrestris, Burra gokharu, Gokshura, Goathead, Yellow vine, Cathead, Caltrop, Puncture weed, Puncture vine, Rostlinná viagra, Kotvičník pozemní
Produkt z Číny

Extrakt z plodů Kotvičníku je již po tisíce let používán ke zvýšení touhy. Vyzkoušet ho mohou nejen muži, ale i ženy. Pokud se cítíte unaveni nebo vrcholově sportujete, pomůže Vám Kotvičník dobít baterky. Tato rostlina stojí za vyzkoušení. Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Kotvičník zemní pomůže?
Kotvičník zemní je nenápadnou jednoletou rostlinou, které se mimořádně daří na písečném podloží. Vyskytuje se v Číně a jako doplněk stravy se využívají její plody. Ke svému růstu nepotřebuje žádné speciální podmínky, proto ji můžete zkusit vypěstovat i na své zahrádce. Tato rostlina má pozoruhodnou minulost. Již po tisíce let se traduje, že působí pro zvýšení touhy. Mohla by být přínosem pro muže, kteří se potýkají s problémy v intimní oblasti. Kotvičník může také pomoci povzbudit organismus. Z toho důvodu se mnohdy přidává do výživy kulturistů a sportovců. Údajně dokáže zvýšit celkovou výkonnost, potlačit nespavost a zmírnit napětí. Tato rostlina výborně účinkuje na muže i ženy, neboť u obou pohlaví může zlepšit tělesný stav. O Kotvičníku se také traduje, že podporuje funkci některých tělesných orgánů a může předcházet kardiovaskulárním problémům.
Pro koho je Kotvičník zemní vhodný?
Kotvičník si oblíbí všichni sportovci, kteří chtějí dosáhnout svých vysněných sportovních výkonů a mít dostatek energie. Může podpořit růst svalů a jejich regeneraci. V mnoha případech prokáže skvělou službu mužům, zejména v období andropauzy. Tuto rostlinu by si neměly nechat ujít ani ženy, které bojují s nedostatkem touhy a trápí je vnitřní napětí. Může se hodit i lidem, kteří mají nekvalitní spánek.
Doporučené dávkování Kotvičníku zemního
Jaká dávka je ideální pro dosažení potřebných účinků? Denně užívejte 1 – 3 kapsle a zapijte je dostatečným množstvím vody (200 ml). Jedna kapsle obsahuje 670 mg extraktu z plodů z Kotvičníku. Aktivní sportovci mohou v případě potřeby dávku zvýšit, ale měli by se poradit se svým lékařem.
Naše tipy a vychytávky
Věděli jste, že extrakt můžete užívat několika způsoby? Nejjednodušší je spolknout kapsli, ale jsou mezi námi i lidé, kterým dělá polykání kapslí problémy. Pokud je to i váš případ, oddělte části kapslí od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě nebo ho přidejte do jídla. Jestliže jste si zamilovali Smoothie, zamixujte prášek do tohoto lahodného nápoje. Kotvičník nemusíte kombinovat s žádnou další bylinou. Dodržujte u této rostliny cyklické dávkování. Po jednom měsíci si udělejte týdenní pauzu nebo po třech měsících měsíční přestávku.
Složení Kotvičníku zemního
Jakým bioaktivním látkám vděčí Kotvičník za své účinky? V extraktu naleznete tyto přírodní látky:
  • fytosteroly
  • saponiny
  • alkaloidy
  • pryskyřici
  • glykosidy
  • vitamin C
Pro koho není Kotvičník zemní vhodný?
Nejprve je nutné zmínit, že byste měli dodržovat doporučenou denní dávku. Extrakt z Kotvičníku se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a mužům s problémy s prostatou. Při jakýchkoliv zdravotních potížích zkonzultujte užívání extraktu se svým lékařem.