Kustovnice čínská - Celé plody sušené
Kustovnice čínská - Celé plody sušené
Kustovnice čínská - Celé plody sušené
Kustovnice čínská - Celé plody sušené

Kustovnice čínská
Celé plody sušené

Lycium chinese, Lycium chinense, wolfberry, Goji, Lycium ovatum, Kustovnice čínská, Goja
Produkt z Číny

Plody Kustovnice čínské jsou velmi lahodné a podpoří Vaši celkovou obranyschopnost a vitalitu. Dopřejte si denně hrst těchto plodů a uvidíte, jak budete nabiti energií! Pokud toužíte po kvalitnějším životě, představuje Kustovnice prostředek, jak toho dosáhnout. Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Kustovnice pomůže?
Kustovnice čínská neboli Goji pochází z Číny, ale v současné době se pěstuje i v dalších koutech světa. Plody této rostliny jsou považovány za nejzdravější na světě. Zásobují tělo potřebnou dávkou živin a podporují funkci imunitního systému. Tím lépe odoláte vnějším vlivům a zamezíte rozvoji některých onemocnění. Plody Kustovnice Vás nabijí dlouhotrvající energií a posílí Vaši psychiku. Povzbudí Vás ve vykonávání běžných činností a navrátí Vám ztracenou vitalitu. Kustovnice rovněž urychluje metabolismus, čehož můžete využít při redukčních dietách. V kombinaci s pohybem dosáhnete vysněné váhy.
Pro koho je Kustovnice vhodná?
Kustovnice má vysokou výživovou hodnotu a je vhodná pro lidi s oslabenou obranyschopností i pro ty, kteří dbají na zdravou výživu. Dopřát by si ji měli senioři, u nichž dochází k rychlejšímu odčerpání energie. Přínosem je rovněž pro sportovce a psychicky slabší osoby.
Doporučené dávkování Kustovnice
I pro Kustovnici platí, že by se nic nemělo přehánět. I když nebylo prokázáno, že byste se mohli Goji předávkovat, dodržujte pro jistotu doporučené denní množství a konzumujte 15 až 45 gramů Kustovnice denně, což je zhruba jedna hrst. Denní dávku přizpůsobte svému energetickému výdeji a naslouchejte svému tělu.
Naše tipy a vychytávky
Kustovnici lze užívat mnoha způsoby. Sušené plody můžete jíst přímo jako rozinky nebo si jimi zpestřit svůj pokrm. Plody můžete přidat do kaše, jogurtu či Smoothie. Kustovnici můžete zahrnout i do svého pitného režimu tím, že si z ní připravíte odvar nebo čaj a vypijete. Jak na to? Zalijte 2 až 3 lžíce Kustovnice horkou vodou a povařte je zhruba 3 minuty. Odvar popíjejte 2 – 3x denně. Kustovnice má lahodnou chuť připomínající kombinaci brusinek a třešní a zamilují si ji také děti.
Složení Kustovnice
Kustovnice je právem považována za superpotravinu s vysokým obsahem prospěšných látek. Jaké tajemství skrývají její plody?
  • sacharidy s nízkým glykemickým indexem – až 70 %
  • bílkoviny – až 14 %
  • flavonoidy
  • aminokyseliny
  • vitamin C – 500x vyšší množství než v pomeranči
  • antioxidanty
  • minerály
  • stopové prvky
Pro koho není Kustovnice vhodná?
I když u plodů Kustovnice nebyly vědecky prokázány vedlejší účinky, při překročení denní dávky můžete trpět žaludečními nebo střevními potíži. Existuje zde 1 % rizika alergické reakce jako na ořechy nebo rajčata. Pokud jste těhotnou či kojící ženou, vždy se poraďte o užívání Kustovnice se svým ošetřujícím lékařem.