Maca peruánská - Prášek z kořene
BIO
Maca peruánská - Prášek z kořene
Maca peruánská - Prášek z kořene
Maca peruánská - Prášek z kořene

Maca peruánská
Prášek z kořene

Lepidium meyenii, Řeřicha peruánská, peruánský ženšen, Lepidium meyenii, maca-maca
Produkt z Peru

Přínos Macy peruánské je známý i kosmonautům, kteří z ní čerpají energii a živiny. Vyzkoušejte Macu a poznejte na vlastní kůži její pozitivní účinky. Budete se cítit ve skvělé fyzické a psychické kondici! Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Maca peruánská pomůže?
Maca se stala v minulosti hlavní složkou stravy indiánů v peruánských Andách. Maca obsahuje důležité živiny, které Vám dodají energii a posílí Vaši vitalitu. Působí komplexně na celé tělo a pozitivně účinkuje na fyzickou i psychickou stránku člověka. Maca je nabitá antioxidanty a udržuje organismus ve skvělé kondici. Pomáhá lépe se soustředit a zapamatovat si potřebné informace. U žen Maca podporuje libido a zvyšuje plodnost.
Pro koho je Maca peruánská vhodná?
Účinky prášku z kořene Maca mohou vyzkoušet lidé po nemocech, operacích či bez síly, jelikož regeneruje organismus a navrací ztracenou energii. Přínos má rovněž pro sportovce, neboť Maca podporuje tvorbu svalů a svalového tonu. Napomáhá také studentům, starším osobám bez vitality a zaměstnancům s větší psychickou zátěží. Vyzkoušet ji také mohou páry, které se pokoušejí o potomka.
Doporučené dávkování Macy peruánské
Prášek z kořene Maca má stanovenou denní dávku od 2 do 4 gramů (2-4 odměrky 1g) 2x denně. Prášek stačí rozmíchat v 200 až 300 ml a vypít. Pokud s práškem Maca zatím nemáte žádné zkušenosti, začněte na nižších dávkách a postupně je navyšujte až do doporučeného množství. Zjistíte, jak na Vás prášek působí a jaké množství Vám vyhovuje.
Naše tipy a vychytávky
Prášek z Maca můžete také přimíchat do pokrmů, jogurtu nebo Smoothie. Prášek se Vám rychle vstřebá do těla a zanedlouho pocítíte jeho účinky. Dodržujte cyklické dávkování Macy, aby si Vás mozek na ni nevytvořil resistenci. Prášek Maca užívejte 4 týdny a 1 týden si od ní udělejte pauzu. Následně pokračujte dalším pětitýdenním cyklem. Maca peruánská je i doplňkem stravy kosmonautů, kteří z ní čerpají energii a živiny.
Složení Macy peruánské
Maca je bohatým zdrojem přírodních látek s neocenitelnými účinky na Váš organismus. V prášku z kořene se nalézají tyto látky:
  • vitaminy – A, B1, B2, B6, C a E
  • stopové prvky a minerály – fosfor, měď, draslík, vápník, železo, zinek a další
  • aminokyseliny
  • steroly
  • saponiny
  • mastné kyseliny
Pro koho není Spirulina vhodná?
Užívání prášku z kořene Maca by měly zkonzultovat se svým lékařem těhotné a kojící ženy.