Maitake - Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích
Maitake - Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích
Maitake - Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích

Maitake
Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích

Grifola frondosa, Maitake, Hen of the Woods, eikhaas, Koppelokääpä, Polypore en touffe, Poule de bois, Laubporling, Korallkjuke, grib-baran
Produkt z Číny

Extrakt z houby Maitake obsahuje cenné přírodní látky, které harmonizují tělesné pochody a posilují přirozenou obranyschopnost organismu. Přínosem je pro všechny osoby postižené civilizačními nemocemi i žijícími ve znečištěném prostředí. Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Maitake pomůže?
Cizokrajná houba Maitake s českým názvem Trsnatec lupenitý patří do skupiny jedlých hub a roste v trsech na kmenech dubů v blízkosti kořenů. Tato podivuhodná houba z oblastí severovýchodního Japonska a Severní Ameriky dokáže neuvěřitelné věci, kterých využívali tradiční japonští a čínští léčitelé. Poradí si se sníženou imunitou a nastartuje ji v boji proti virům, bakteriím a plísním. Detoxikuje tělo a zbavuje ho nežádoucích látek. To se pozitivně odráží na kvalitě pleti. Užívá se zejména proti rozvoji civilizačních onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol či cukrovka. Tato houba se doporučuje při nadměrném stresu i fyzickém vyčerpání. Pročišťuje játra, zlepšuje trávení a usnadňuje průchod přijaté potravy, než dojde k jejímu vyloučení. Některé studie uvádějí, že může podpořit stávající léčbu rakoviny.
Pro koho je Maitake vhodná?
Houba Maitake umí ulevit při řadě zdravotních potíží a sáhnout by po ní měli lidé s nezdravým životním stylem i lidé, kteří si přejí zachovat mladistvou vitalitu. Zapomenout by na ni neměli osoby s náročným zaměstnáním i lidé citliví na vnější stresory. Nedílnou součástí je při redukci hmotnosti obézních lidí i osob, které dodržují vyvážený jídelníček a pečují o své zdraví. Do svého života by ji měli vpustit také studenti nebo senioři.
Doporučené dávkování Maitake
Extrakt z houby Maitake obsahuje koncentraci účinných látek a postačí ho minimální množství. Denně proto neužívejte více než 2 kapsle. Jestliže jste tuto houbu ještě nikdy nezkoušeli a nevíte, jaké účinky má na Vaše tělo, začněte s 1 kapslí a dávku postupně navyšte až na dvě kapsle. Zapijte je alespoň 200 ml vody.
Naše tipy a vychytávky
Možná patříte do skupiny lidí, kteří nedokážou z nějakého důvodu kapsle spolknout nebo jim to činí velké potíže. Nemusíte se však této houby kvůli tomuto drobnému zádrhelu vzdávat: části kapslí oddělte od sebe, jejich obsah nasypejte do sklenice vody, rozmíchejte a vypijte. A pokud milujete netradiční užívání doplňků stravy, můžete si prášek z kapslí přimíchat také do pokrmu, jogurtu nebo kaše. Doporučujeme Vám dodržet cyklické dávkování a po čtyřech týdnech si udělat od Maitake pauzu, popřípadě po třech měsících jeden měsíc přestávku.
Složení Maitake
Extrakt z houby Maitake se může pyšnit složením, které připomíná vitaminovou bombu. Co všechno v ní nalezneme? Vitamin D a vitaminy skupiny B, polysacharidy – betaglukany, minerální látky, vláknina, antioxidanty a chitin.
Pro koho není Maitake vhodná?
S houbou Maitake by měli být opatrní lidé s cukrovkou a těhotné a kojící ženy. Nejen pro ně, ale i pro osoby se zdravotními problémy platí, že by její užívání měly zkonzultovat se svými ošetřujícím lékařem.