Maté - Extrakt z listů s 20% kofeinu v kapslích
Maté - Extrakt z listů s 20% kofeinu v kapslích
Maté - Extrakt z listů s 20% kofeinu v kapslích
Maté - Extrakt z listů s 20% kofeinu v kapslích

Maté
Extrakt z listů s 20% kofeinu v kapslích

Ilex paraguayensis, Yerba maté, Ilex sorbilis, Erva mate, Paraguayský čaj, South American holly, St. Bartholomew’s tea, erva-verdadeira, jezuitské thé, Cesmína paraguayská
Produkt z Číny

Maté je oblíbeným nápojem obyvatel Jižní Ameriky. Pomůže Vám lépe zvládnout každodenní činnosti a překlenout náročné fyzické či psychické období. Vyzkoušejte účinky Maté a nabijte se dlouhotrvající energií! Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Maté pomůže?
Maté je oblíbeným nápojem v Jižní Americe a již v dobách minulých ho popíjely domorodé kmeny. Extrakt z listů má mimořádné povzbuzující účinky a nabije Vás energií. V Maté se nalézá kofein, který Vám pomůže překonat únavu a oddálit její nástup. Po Maté se budete cítit vitální a podpoříte funkci centrální nervové soustavy. To má za následek stimulaci mentálních funkcí, posílení paměti a zlepšení pozornosti a soustředění. Extrakt z Maté rovněž působí blahodárně na metabolismus, čímž usnadňuje hubnutí.
Pro koho je Maté vhodné?
Maté osvěžuje tělo i mysl. Prokáže skvělou službu všem řidičům, kteří se vydávají na delší cesty. Jeho účinky ocení také studenti během zkouškového období, neboť si s ním lépe zapamatují učivo. Výborně účinkuje i na pracovníky vykonávající mentální či fyzickou práci. Přínosem bude rovněž pro zastánce zdravého životního stylu, lidi na dietách a sportovce.
Doporučené dávkování Maté
Kapsle s extraktem z listů Maté obsahují 20% kofeinu, proto postačí jedna kapsle denně, kterou zapijte nejlépe 200 ml vody. V jedné kapsli se nachází 650 mg Maté. Dejte si však pozor na senzitivitu na kofein, který může způsobit podráždění a ve večerních hodinách nespavost.
Naše tipy a vychytávky
Maté sice obsahuje vysoké procento kofeinu, ale má v organismu příjemný nástup. Pokud byste však měli s kofeinem v Maté problém a účinkoval na Vás příliš silně, oddělte části kapslí od sebe a užijte pouze část prášku. Ten můžete rozmíchat v pokrmu, čaji nebo Smoothie. Postupně dávku navyšujte až na množství jedné kapsle. Po nějakém čase můžete naopak přestat pociťovat účinek Maté. Dodržujte proto cyklické dávkování a berte kapsle 4 týdny a poté si dejte 1 týden pauzu. Rychlejšího nástupu účinků Maté dosáhnete, když jej zkombinujete s Kolovníkem nebo extraktem z Guarany s 22 % kofeinu. Mozkovou činnost podpoříte Maté doplněným o Brahmu nebo Gotu kola.
Složení Maté
Maté užívají lidé po celém světě pro jeho prokazatelné účinky. V jeho složení se vyskytuje řada aktivních látek, z nichž jmenujme ty nejdůležitější:
  • 4 základní složky – kofein, teobromin a teofilin
  • vitaminy, minerály
  • stopové prvky
  • aminokyseliny
  • antioxidanty
Pro koho není Maté vhodné?
Maté není vhodné zejména pro osoby s vysokým krevním tlakem a kardiovaskulárními problémy a pro těhotné a kojící ženy.