Moringa - Prášek z listů
BIO
Moringa - Prášek z listů
Moringa - Prášek z listů

Moringa
Prášek z listů

Moringa oleifera, Ben Oil Tree, Benzoil Tree, Horseradish Tree, Moringo, West Indian Ben, Spinasieboom, Al-ban, Nebadaye, 辣木, Behen, Ceyloninmoringa, Ben aile, Nebedayo, Meerrettichbaum, מורינגה מכונפת, Coatli, Drumstick Tree, soanjna, muringa, Moringueiro, Guilgandeni, shobhanjana, murungà, mirongo, maranga, Pepparrotsträd, Morunga, Boom
Produkt z Paraguaye

Prášek z listů Moringy v bio kvalitě si nesmějí nechat ujít lidé každého věku. Tato rostlina dodá tělu potřebné živiny a udrží ho dlouho v dobré fyzické a psychické kondici. Zatočíte s ní se stresem a získáte více energie! Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Moringa pomůže?
Moringa olejodárná si vysloužila přezdívku Zelený Diamant. Tato starodávná indická rostlina pochází z jižního úpatí Himalájí a v současné době se pěstuje v teplých oblastech celého světa. Své uplatnění nalezla v lidovém léčitelství a využívá se z ní kořen a listy. Moringa je pomyslným elixírem mládí a zpomaluje proces stárnutí. Podporuje zdravou funkci očí a dodává organismu potřebnou dávku vitaminů a živin. Moringa dokáže zásobit tělo vápníkem nezbytným pro kvalitu kostí a zubů. Zároveň povzbuzuje tělo a posiluje jeho obranyschopnost. Rostlina působí stimulačně a navrací organismu potřebnou energii. Rovněž pomáhá utlumit zvýšenou chuť k jídlu, což oceníte při redukci hmotnosti. Moringa také urychluje hojení drobných poranění a hodí se k ošetření pleti. V neposlední řadě má rostlina protizánětlivé účinky a celkově udržuje organismus v dobré fyzické kondici.
Pro koho je Moringa vhodná?
Moringu lze doporučit všem lidem s větší psychickou a fyzickou zátěží, při které je nutný zvýšený příjem vitaminů. Pro svůj bohatý obsah živin je Moringa vhodná pro vegetariány, seniory, sportovce a děti. Vyzkoušet by ji měly také ženy v menopauze, které potřebují zvýšený přísun železa a vápníku. Do svého života by ji měli zařadit i lidé trávící většinu času před obrazovkami počítačů.
Doporučené dávkování Moringy
Prášek z listů Moringy stačí užívat v malém množství jednou až dvakrát denně, a to v dávce 2 – 3 gramy prášku. Součástí každého balení je praktická odměrka, kterou ihned odměříte denní dávku. Zpočátku začněte s nižší dávkou a vypozorujte, jak na Vás Moringa působí. Doporučenou denní dávku nepřekračujte.
Naše tipy a vychytávky
Přinášíme Vám praktickou radu, jak prášek užívat: nasypejte ho do sklenice s vodou, rozmíchejte a vypijte. Prášek má ale mnohem širší využití. Můžete ho přimíchat do pokrmu, vločkové kaše, jogurtu nebo ovocného či zeleninového Smoothie. Prášek se rychle vstřebá do krve a tělo z něj zužitkuje všechny důležité bioaktivní látky.
Složení Moringy
Moringa má výjimečné složení a obsahuje 26 protizánětlivých látek a 46 antioxidantů, které dokážou prodloužit život. Dále v ní najdeme:
  • vlákninu
  • železo
  • vápník
  • draslík
  • bílkoviny
  • vitaminy
Pro koho není Moringa vhodná?
Moringa nemá při dodržení doporučeného množství žádné nežádoucí účinky. Pokud jste však těhotnou nebo kojící ženou či osobou se zdravotními problémy, zkonzultujte užívání prášku z listů Moringy se svým ošetřujícím lékařem.