Nopál - Prášek z fíku
Nopál - Prášek z fíku
Nopál - Prášek z fíku

Nopál
Prášek z fíku

Opuntia ficus-indica, Opuntia maxima, Opuntia paraguayensis, Barbary fig, Indian fig, Indian fig opuntia, prickly pear, Viikunaopuntia, viikuna-kaktus, Cactus decumanus, Cactus ficus-indica, Opuntia amyclaea, Opuntia cordobensis, Opuntia decumana, Opuntia gymnocarpa, Opuntia hispanica, Opuntia megacantha, Fico d'India, Indische vijgen, cactus vijg, figue de Barbarie, Echter Feigenkaktus, Indische Feige, Fragosykia, Kaktusfíkja, Opuncia, Ægte Figenkaktus, Fikenapuntia, Figueira-da-Índia
Produkt z Mexika

Nopál neboli Opuncie je kaktusovitá rostlina a z jejích plodů se vyrábí prášek, který má neocenitelný přínos pro Vaše zdraví. Upraví Vaše zažívání, dodá Vám novou energii a pomůže s vnitřní očistou organismu. Nopál je jednoznačně účinnou superpotravinou! Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Nopál pomůže?
Už jste slyšeli o Nopálu? Možná je Vám tato rostlina známa jako Opuncie. Nejvíce cenné na této kaktusovité rostlině jsou plody zvané fíky. V těchto fících naleznete značné množství zdraví prospěšných látek a vlákniny. Z toho důvodu má Nopál skvělé účinky na zažívání a trávení a navozuje dlouhodobý pocit sytosti. Jako potravinový doplněk poslouží také lidem, kteří konzumují příliš tučnou stravu. Nopál totiž zamezuje vstřebávání tuků do těla, a z toho důvodu je také vhodný pro udržení optimální hmotnosti. Užívejte ho každodenně při vnitřní očistě organismu, nebo když Vás čeká náročnější psychické a fyzické období. Výborným pomocníkem je také při neklidu nebo nedostatku vitality. V neposlední řadě zlepšuje kvalitu pokožky.
Pro koho je Nopál vhodný?
Nopál je vhodný pro lidi, kteří přistoupili k jarní nebo podzimní detoxikaci organismu. Oblíbí si ho také pracovníci na všech postech s různou intenzitou stresu. Přínosem je také pro seniory trpícími poklesem energie nebo pro osoby v rekonvalescenci po delší nemoci. Usnadňuje redukci hmotnosti osobám, které touží po štíhlejší postavě. A nakonec zaujme všechny zastánce zdravého životního stylu, neboť Nopál obsahuje vysoký podíl antioxidantů.
Doporučené dávkování Nopálu
Co se týče doporučeného dávkování, denně můžete užít až 3 gramy prášku z fíků Nopálu. Pokud s touto rostlinou teprve začínáte, snižte denní dávku a sledujte, jak na Vás bude účinkovat. Postupně můžete dávku navyšovat až na maximální množství – ale nepřekračujte ho kvůli možným nežádoucím účinkům.
Naše tipy a vychytávky
Prášková forma Nopálu má své výhody. Nevěříte? Pojďte se o tom s námi přesvědčit. Prášek můžete rozmíchat v 250 ml vody a vypít, ale můžete ho také přisypat do kaše nebo jiného podobného pokrmu. Chutnat Vám bude také v ovocném či zeleninovém Smoothie nebo v jogurtu s ovesnými vločkami, sušeným ovocem a ořechy.
Složení Nopálu
Nahlédněte s námi do složení kaktusových fíků, v nichž se skrývá učiněný přírodní poklad. Obsahují tyto bioaktivní látky:
  • vláknina
  • aminokyseliny
  • vitaminy
  • minerály
  • antioxidanty
  • alkaloid
  • mastné kyseliny
  • sacharidy
Pro koho není Nopál vhodný?
Nikdy nezvyšujte doporučenou denní dávku, abyste se vyhnuli zažívacím potížím a bolestem hlavy. Jestliže vás trápí nějaké zdravotní problémy nebo jste těhotnou či kojící ženou, poraďte se o užívání Nopálu se svým ošetřujícím lékařem, abyste měli jistotu, že jste nic nezanedbali.