Shiitake - Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích
Shiitake - Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích
Shiitake - Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích

Shiitake
Extrakt z houby s 50% polysacharidů v kapslích

Lentinula edodes, Šiitake, XiangGu, xiānggū, dōnggū, voňavá houba, zimní houba, black forest mushroom, 椎茸
Produkt z Číny

Extrakt z houby Shiitake podporuje výraznou měrou obranyschopnost organismu a přináší odpověď na otázku, jak se zbavit dlouhodobé únavy a psychického vyčerpání. Houba obsahuje tolik bioaktivních látek, že Vás postaví na nohy! Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Shiitake pomůže?
Houbě Shiitake přisoudil japonský doktor Kisaku Mori významné léčebné účinky, které prokázal svými vědeckými studiemi. Tato houba, jež je tisíce let součástí tradiční čínské medicíny, překvapí uceleným působením na lidský organismus. Dokáže si poradit s řadou civilizačních onemocnění, například s vysokým cholesterolem v krvi. Právem jsou jí přisuzovány antivirové, antibiotické a protinádorové vlastnosti a nelze jí odepřít ani to, že posiluje imunitní systém. Pozitivně ovlivňuje stav aknózní pleti a pomáhá cítit se skvěle. Doporučujeme Vám ji při fyzické zátěži, při psychickém vyčerpání a při únavovém syndromu. Pravidelným užíváním Shiitake dodáte organismu potřebnou dávku antioxidantů, které zpomalují stárnutí organismu.
Pro koho je Shiitake vhodná?
Extrakt z houby Shiitake mohou vyzkoušet lidé, kteří se potýkají s častou nemocností a chtějí posílit svou obranyschopnost. Zapomenout by na ni neměli ani osoby s nezdravým životním stylem nebo pracovníci na všech pracovních pozicích, kteří se cítí vyčerpáni a potřebují povzbudit. Houbu si zamilují také zastánci čistě přírodních produktů, pro něž je zdraví na prvním místě a touží po vitalitě a mladistvém vzhledu. V neposlední řadě pomůže teenegerům se špatnou kvalitou pleti v důsledku hormonální nerovnováhy.
Doporučené dávkování Shiitake
Na Botanicu pro Vás máme extrakt z houby Shiitake v kapslích, které užívejte v množství 1 – 2 kapsle denně. Extrakt je známý tím, že ho stačí menší množství, proto nepřekračujte doporučenou denní dávku. Pokud se Shiitake nemáte zatím žádné zkušenosti, začněte s 1 kapslí a podle potřeby denní dávku navyšte na 2 kapsle.
Naše tipy a vychytávky
Kapsle nevyžadují žádnou přípravu a jednoduše je zapijte sklenicí vody. Někteří z Vás ale mohou mít problém s jejich polykáním. Ani tehdy si nemusíte kapsle odpírat. Stačí, když oddělíte jejich části od sebe a prášek rozmíchejte v 200 ml vody. Tak jako u každého potravinového doplňku, i u extraktu Shiitake dodržujte cyklické dávkování a po 4 týdnech užívání si dejte 1 týden pauzu nebo po 3 měsících užívání 1 měsíc pauzu.
Složení Shiitake
V extraktu Shiitake naleznete koncentraci bioaktivních látek, které blahodárně působí na lidské zdraví. Obsahuje tyto látky: vitaminy, minerály, aminokyseliny, vlákninu, bílkoviny a antioxidanty (polysacharidy).
Pro koho není Shiitake vhodná?
Houba Shiitake nemá žádné potvrzené vedlejší účinky. Její užívání by ale pro jistotu měli zkonzultovat s ošetřujícím lékařem těhotné a kojící ženy a lidé s jakýmikoliv zdravotními problémy.