Škornice šípolistá - Extrakt z listů s 20% Icariinu v prášku
Škornice šípolistá - Extrakt z listů s 20% Icariinu v prášku
Škornice šípolistá - Extrakt z listů s 20% Icariinu v prášku
Škornice šípolistá - Extrakt z listů s 20% Icariinu v prášku

Škornice šípolistá
Extrakt z listů s 20% Icariinu v prášku

Epimedium sagittatum, Yin Yang Huo, Epidemium, Škornice šípovitá, Rowdy Lamb Herb, Barrenwort, Aceranthus sagittatus
Produkt z Číny

Škornice šípolistá má své neodmyslitelné místo v tradiční čínské medicíně. Pokud trpíte zimomřivostí, výborně Vás prohřeje. Škornice rovněž zkvalitní Váš sexuální život a posílí Vaši vitalitu. Celý popis
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Škornice šípolistá pomůže?
Škornice šípolistá je čínská bylina s výbornými účinky na Vaše tělo. Tradiční medicína uvádí, že Škornice zahřívá organismus a posiluje jeho vitální sílu. Tím je vhodná při svalové ztuhlosti a problémech se studenými končetinami. Škornice podporuje obranyschopnost organismu a přispívá k psychické pohodě. Dokáže sexuálně nabudit muže i ženy a má pozitivní vliv na tvorbu spermií. Látka ikariin obsažená ve Škornici funguje na erektilní dysfunkce, ale neměli bychom jí nahrazovat lékařské vyšetření.
Pro koho je Škornice šípolistá vhodná?
Škornice působí preventivně proti nedokrvenosti končetin u lidí závislých na nikotinu a silných kuřáků. Pomáhá párům povzbudit touhu i počít potomka. Vyzkoušet ji mohou také zimomřiví lidé, osoby se sníženým imunitním systémem, pracovníci s větší fyzickou zátěží, zapálení sportovci nebo lidé s pokleslou náladou.
Doporučené dávkování Škornice šípolisté
Extrakt z listů Škornice s 20% Icariinu v prášku se pohodlně užívá. Doporučenou denní dávku, tj. 5 až 10 gramů smíchejte v 200 až 300 ml vody a vypijte. Začnete nejprve s nižší dávkou, abyste zjistili, jak účinkuje na Vaše tělo. Postupně můžete extrakt ze Škornice navýšit až na doporučené denní množství.
Naše tipy a vychytávky
Pokud byste měli problém vypít vodu s práškem ze Škornice, můžete extrakt vmíchat do pokrmu nebo vmixovat do Smoothie. Pro maximální využití účinků Škornice dodržujte cyklické dávkování – 4 týdny užívání a 1 týden pauza. Zamezíte tak tomu, aby si Váš mozek vytvořil na rostlinu resistenci.
Složení Škornice šípolisté
Není pochyb o tom, že prášek ze Škornice působí blahodárně na Vaše tělo. Důkazem je složení rostliny, v němž se nacházejí tyto aktivní látky:
  • vitaminy
  • minerály
  • steroly
  • kyselina palmitová
  • tanin
  • flavonoid Ikariin
Pro koho není Škornice vhodná?
Užívání prášku Škornice by měly zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem těhotné a kojící ženy.