Smldinec chlupatý - Extrakt z oddenku 10:1 v prášku
Smldinec chlupatý - Extrakt z oddenku 10:1 v prášku
Smldinec chlupatý - Extrakt z oddenku 10:1 v prášku
Smldinec chlupatý - Extrakt z oddenku 10:1 v prášku

Smldinec chlupatý
Extrakt z oddenku 10:1 v prášku

Dioscorea villosa, Smldninec chlupatý, aluka, ďáblovy kosti, barbasco, kolikový kořen
Produkt z Číny

Extrakt z oddenku Smldince chlupatého obsahuje látky, které příznivě působí na celkovou vitalitu člověka a stabilizuje hormonální systém. Pokud trpíte menstruačními bolestmi nebo záněty, může Vám bylina pomoci od Vašich obtíží. Celý popis
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Smldinec chlupatý pomůže?
Smldinec chlupatý s latinským názvem Discorea villosa pochází z Číny a v dobách středověku se rozšířil do Ameriky. Z této léčivé byliny se využívají zejména kořeny a oddenky. Na Botanicu pro Vás máme extrakt z oddenku, který obsahuje cenné antioxidanty a pomáhá v boji s volnými radikály. Působí blahodárně na vnitřní orgány a hormonální systém, čehož mohou využít ženy i muži s nestabilní hladinou hormonů. Zároveň mírní nepříjemné příznaky, které jsou spojeny s obdobím klimakteria nebo menstruací. Smldinec má také vitalizační efekt a působí protizánětlivě a antidepresivně. Mayové a Aztékové využívali rostlinu na menstruační bolesti, podporu plodnosti a zdravou funkci jater.
Pro koho je Smldinec vhodný?
Tuto rostlinu by si neměly nechat ujít ženy, které jsou v přechodu nebo trpí bolestivou a nepravidelnou menstruací. Pomůže také lidem, kteří trpí revmatickou artritidou nebo různými záněty a kolikami. Výborně působí také na lidi s nadměrným stresem či s rozladěným trávením. Sáhnout po něm mohou také muži s klesající hormonální hladinou. Její účinky také uvítají osoby, jež se potýkají s revmatismem.
Doporučené dávkování Smldince
Extrakt z oddenku Smldince v prášku se užívá v minimálním množství, neboť obsahuje koncentraci účinných látek. K dosažení potřebných účinků Vám postačí 500 mg denně, což je jedna odměrka 0,5g iBotanic.
Naše tipy a vychytávky
Každodenní dávku Smldince rozmíchejte v 200 ml vody, čaji, džusu, Smoothie, jogurtu nebo kaši. Extrakt užívejte maximálně dva měsíce a poté si udělejte nejlépe třítýdenní pauzu. Přestávku Vám doporučujeme z toho důvodu, že si na účinné látky můžete po čase vytvořit rezistenci a Vaše tělo již na obsažené látky nereaguje.
Složení Smldince
Uveďme si, jaké účinné látky jsou v rostlině obsaženy. Nejspíš budete překvapeni tím, co vše se v ní nachází:
  • saponiny
  • alkaloidy
  • třísloviny
  • škrob
  • vápník
  • měď
  • železo
  • vitamin C
Pro koho není Smldinec vhodný?
Smldinec by neměly užívat těhotné a kojící ženy a děti v raném dětském věku. Nedoporučuje se ani mužům s rakovinou prostaty. Lidé se zdravotními problémy by měli užívání extraktu prodiskutovat se svým lékařem.