Zelená káva - Extrakt ze semen arabica s obsahem 50% kyseliny chlorogenové v kapslích
Zelená káva - Extrakt ze semen arabica s obsahem 50% kyseliny chlorogenové v kapslích
Zelená káva - Extrakt ze semen arabica s obsahem 50% kyseliny chlorogenové v kapslích
Zelená káva - Extrakt ze semen arabica s obsahem 50% kyseliny chlorogenové v kapslích

Zelená káva
Extrakt ze semen arabica s obsahem 50% kyseliny chlorogenové v kapslích

Coffea arabica
Produkt z Číny

Jedlá zrna kávovníku, která díky svému nezpracovanému stavu obsahují více aktivních látek, něž klasická pražená káva. Díky tomu jsou účinnější a také mnohem vyhledávanější pro svou podstatu. Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Zelená káva pomůže?
Zelená káva je oproti klasické kávě jiná v tom, že se kávová zrna nepraží a díky tomu má mnohem silnější a komplexnější účinky na Váš organismus. Extrakt ze Zelené kávy je výborným prostředkem na hubnutí, jelikož nastartuje metabolismus a tím i spalování tuků. Celkově stimuluje organismus, čehož můžete využít při únavě, nebo když potřebujete podat svůj nejlepší fyzický či psychický výkon. Po extraktu ze Zelené kávy budete vitální a oddálíte potřebu spánku. Tento druh kávy Vás nabije energií, zvýší Vám srdeční tep a nabudí Vás k nebývalým výkonům. Zelená káva zamezuje nezvladatelným chutím na jídlo a vyrovnává hladinu krevního cukru, jehož kolísání může za přejídání. To oceníte při redukci váhy a při závislosti na jídle.
Pro koho je Zelená káva vhodná?
Extrakt ze Zelené kávy si nezapomeňte vzít před delší cestou autem, abyste se dokázali po celou dobu soustředit. Dopřejte si ji při redukčních dietách, jestliže se chcete zbavit záchvatů přejídání. Hodí se také pro všechny z Vás, kteří musejí zpracovat náročný pracovní úkol nebo zvládnout dlouhou pracovní směnu. Zelená káva je také nezbytnou součástí zdravého životního stylu, zvláště pokud žijete ve znečištěném prostředí, které urychluje stárnutí organismu.
Doporučené dávkování Zelené kávy
Kapsle obsahují silnou koncentraci účinných látek ze Zelené kávy, proto Vám stačí vzít si 1 kapsli 30 minut před snídaní a 1 kapsli 30 minut před obědem. Jestliže s kapslemi teprve začínáte, první dny užívejte 1 kapsli před snídaní a vypozorujte, jak na Vás působí.
Naše tipy a vychytávky
Po čase si můžete vytvořit na extraktu ze Zelené kávy rezistenci, to znamená, že již nebude účinkovat s takovou silou jako v předešlých týdnech. Dodržujte proto cyklické dávkování a po 3 týdnech užívání si dejte 1 týden pauzu. Kapsli zapijte alespoň 200 ml vody nebo oddělte části kapslí od sebe a prášek rozmíchejte ve vodě. Tento způsob užívání bude vyhovovat lidem, kteří mají potíže s polykáním kapslí. Účinek Zelené kávy podpoříte, pokud ji zkombinujete s Guaranou. To bude mít za následek rychlejší a dlouhodobější stimulaci organismu. Vyzkoušet můžete rovněž kombinaci Zelené kávy s Garcinií, čímž omezíte ukládání tuků v těle.
Složení Zelené kávy
Nejcennější látkou v Zelené kávě je kyselina chlorogenová, která se ničí pražením, ale v této kávě zůstává. Dále v extraktu naleznete tyto rostlinné složky:
  • alkaloid kofein
  • vitaminy
  • látky podporující termogenezi
  • antioxidanty
Pro koho není Zelená káva vhodná?
Některé osoby mohou být citlivé na kofein a pociťovat vedlejší účinky Zelené kávy, jako je podrážděnost nebo nespavost. Některé skupiny osob by měly užívání extraktu zkonzultovat se svým lékařem, hlavně lidé s vysokým krevním tlakem a kardiovaskulárními chorobami, těhotné a kojící ženy nebo děti do 16 let.