Acai - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Doprodej
Acai - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Acai - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Acai - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

Acai
Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

Euterpe oleracea, Euterpe oleracea, Acai, Acai berry
Produkt z Číny

Acai Vám pomůže vypořádat se s každodenním stresem a posílí Vaši obranyschopnost silnou dávkou vitaminu C. Pokud milujete zdravý životní styl a pokoušíte se zhubnout, nenechejte si lahodné Acai ujít! Celý popis
Tuto variantu daného zboží již nenabízíme

Bohužel, tuto variantu již nemáme skladem. Vybrat si však můžete jiné formy tohoto produktu: Prášek z plodů , Extrakt z plodů s 10% polyfenolů v kapslích

Podobné produkty
S čím mi Acai pomůže?
Plody Acai jsou po tisíce let součástí tradiční medicíny. Obsahují komplex vitaminů, které nabudí Váš imunitní systém a zlepší Vaši vitalitu. To oceníte zejména v období, kdy na Vás ze všech stran útočí chřipka a virózy. Acai pomáhá tělu lépe fungovat a odolat negativním účinkům volných radikálů. Acai je bohaté na vitamin C a množstvím tohoto vitaminu předčí dokonce i citron. Zásobuje Vaše tělo antioxidanty, jichž je v Acai více než v borůvkách, které jsou považovány za nejlepší zdroj antioxidantů. Toto bobulovité ovoce zrychlí Váš metabolismus a v kombinaci se zdravou stravou a pohybem usnadňuje hubnutí. Pravidelným užíváním extraktu z plodů Acai stimulujete svůj organismus a zlepšíte jeho výkonnost.
Pro koho je Acai vhodná?
V dnešní době se musíte vypořádat se stresovým prostředím a okolními vlivy, které mají neblahý vliv na Vaše zdraví. Acai prospívá lidem s náročnou profesí, aktivním stylem života i sedavým zaměstnáním. Tyto plody působí pozitivně na duševně a manuálně pracující zaměstnance, studenty, podnikatele, osoby s oslabenou imunitou i sportovce.
Doporučené dávkování Acai
Extrakt z plodů Acai v kapslích se pohodlně užívá. Díky kapslím získáte přehled, jaké množství extraktu jste přijali. Doporučená denní dávka je jedna až dvě kapsle, které se zapíjí 200 ml vody. Jedna kapsle obsahuje 615 mg Acai. Pokud teprve začínáte s kapslemi Acai, berte zpočátku jen jednu, abyste zjistili, jaké účinky má na Vaše tělo. Podle potřeby můžete přidat i druhou kapsli.
Naše tipy a vychytávky
Obáváte se toho, že by se Vám kapsle s práškem z extraktu Acai špatně polykali? Máme pro Vás elegantní řešení: obal kapsle jednoduše oddělte od sebe a prášek přimíchejte do jídla nebo ho vypijte rozpuštěný ve vodě. Acai má poměrně dobrou chuť a takto požitý prášek se rychleji vstřebává do těla. Kapsle obsahuje přesnou dávku a Vy tak získáte jistotu, že jste přijali doporučené denní množství. Doporučujeme Vám užívat Acai v pravidelných cyklech, tj. 4 týdny užívání a 1 týden pauza.
Složení Acai
Guarana obsahuje kofein, theobromin a theofylin. Tyto přírodní stimulanty zahánějí a oddalují pocit únavy, zrychlují metabolismus, povzbuzují mozkovou činnost a zvyšují srdeční tep. Ve složení Guarany se také nalézají další významné přírodní látky, jako jsou třísloviny, škroby, pryskyřice, antioxidanty a rostlinné oleje. Potřebujete více důvodů, proč sáhnout právě po Guaraně?
  • vitaminy B a C – stimulují imunitní systém a pomáhají zvládat stres
  • minerály – vápník, mangan a další
  • stopové prvky – fosfor, bór a další
  • esenciální aminokyseliny – zvláště nenasycené mastné kyseliny omega 3, 6 a 9
  • vláknina – navozuje pocit sytosti a usnadňuje vyprazdňování
  • antioxidanty – chrání organismus před působením volných radikálů
Pro koho není Acai vhodná?
Užívání Acai by měli zkonzultovat se svým lékařem těhotné a kojící ženy, osoby s nízkým krevním tlakem a ti, kteří by chtěli podávat Acai svým dětem.