Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích
Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích
Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích
Guarana - Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích

Guarana
Extrakt ze semínek s 22% kofeinu v kapslích

Paullinia cupana, Paulinie nápojná, Guarana, Paullinia cupana, Brazilské kakao, Quarana
Produkt z Brazílie

Guarana je výborný životabudič, který Vás nakopne, povzbudí a nabije dlouhotrvající energií. S Guaranou zvládnete každý den s přehledem a snáze dosáhnete svých vytyčených cílů. Guarana nezklame Vaše očekávání! Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Guarana pomůže?
Guarana je skvělý životabudič, který Vás podpoří ve vašich činnostech a výkonech. Hodí se pro řadu situací, když potřebujete překonat únavu nebo zvládnout náročný den. Působí pozitivně na centrální nervovou soustavu a mozek a podporuje myšlení, paměť a vnímání. S Guaranou se budete cítit jako znovuzrození. Po jejím požití zažijete nový příval čerstvých sil a oddálíte stav únavy. A pokud se pokoušíte zhubnout, využijte jejích pozitivních účinků na metabolismus. V kombinaci se zdravou stravou a pohybem rychleji zhubnete.
Pro koho je Guarana vhodná?
Guarana Vám pomůže při Vaší profesi, studiu i manuální práci.
  • Guaranu si oblíbí zejména profesionální řidiči, kteří potřebují při řízení maximální soustředěnost a bdělost. Skvěle poslouží i ostatním řidičům, například víkendovým cestovatelům nebo osobám dojíždějícím za prací.
  • Ocení ji také lidé vykonávající mentálně náročné práce, u nichž je nezbytná pozornost a psychická vitalita.
  • Ve zkouškovém období po ní mohou sáhnout studenti, neboť Guarana stimuluje paměť a zlepšuje soustředěnost.
  • Výborně nabudí i osoby s fyzickou činností, u nichž hrozí vlivem námahy zpomalení metabolismu a únava.
  • A vyhovovat bude také lidem, kteří si neumějí představit ráno bez šálku dobré kávy.
Doporučené dávkování Guarany
Jaké množství Guarany za den povzbudí Váš organismus? Ideální dávka je jedna až dvě kapsle denně. Kapsli zapijte nejlépe 200 mililitry vody. Guarana je zdravější než káva, má pomalejší nástup a její účinek může přetrvávat až několik hodin. Jedna kapsle obsahuje 540 mg Guarany a 22 % kofeinu. Někteří z nás ale mohou být citliví na kofein, proto začněte s jednou tabletou denně a neužívejte ji nalačno. Díky kapslím získáte přehled, jaké množství Guarany jste požili.
Naše tipy a vychytávky
Někomu může užívání kapslí činit potíže, protože se mu špatně polykají. Pokud je to i Váš případ, nemusíte si Guaranu v kapslích odpírat. Obal kapsle lze totiž rozdělit a prášek přimíchat do jídla, shakeru nebo vody. Takto požitý prášek se navíc rychleji vstřebává do těla. Při dlouhodobém užívání Guarany se Vám však může přihodit, že si na ni Váš mozek vytvoří resistenci a přestanete pociťovat její účinky. Z toho důvodu Vám doporučujeme cyklické užívání Guarany, tj. 4 týdny užívání a 1 týden pauza, nebo 3 měsíce užívání a 1 měsíc pauza. Výborného efektu na Váš organismus dosáhnete, jestliže Guaranu zkombinujete s Brahmi a Colou Nitida.
Složení Guarany
Guarana obsahuje kofein, theobromin a theofylin. Tyto přírodní stimulanty zahánějí a oddalují pocit únavy, zrychlují metabolismus, povzbuzují mozkovou činnost a zvyšují srdeční tep. Ve složení Guarany se také nalézají další významné přírodní látky, jako jsou třísloviny, škroby, pryskyřice, antioxidanty a rostlinné oleje. Potřebujete více důvodů, proč sáhnout právě po Guaraně?
Pro koho není Guarana vhodná?
Guarana není vhodná pro těhotné a kojící ženy, děti ani osoby s kardiovaskulárními problémy či vysokým krevním tlakem.