Kolovník lesklý - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Doprodej
Kolovník lesklý - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích
Kolovník lesklý - Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

Kolovník lesklý
Extrakt z plodů 10:1 v kapslích

Cola nitida, Africký kolový ořech, Cola nut, Bissy nut, Goora nut, Gbanja kola, Bitter cola, Cola, Kola, Gourou, Ombéné, Nangoué, Kokkorokou, Kolabaum, Kolatier, Colatero
Produkt z Brazílie

Kolovník lesklý užívají cestovatelé pro zahnání únavy a proti dehydrataci organismu. Využijte jeho účinky, až Vás bude čekat náročná práce nebo dlouhá cesta autem. S Kolovníkem navíc budete ve větší psychické pohodě! Celý popis
Tuto variantu daného zboží již nenabízíme

Bohužel, tuto variantu již nemáme skladem. Vybrat si však můžete jiné formy tohoto produktu: Prášek z plodů

Jiné formy: Prášek z plodů
Podobné produkty
S čím mi Kolovník lesklý pomůže?
Kolovník lesklý neboli Cola nitida hraje významnou roli v africké kultuře a v některých zemích fungují jeho plody jako platidlo. Kolovník lesklý obsahuje kofein, který stimuluje centrální nervovou soustavu a zahání či oddaluje pocit únavy. Po požití Kolovníku lesklého jste plni energie a zlepší se Vám pozornost, čehož můžete využít u řady profesí. Látky obsažené v Kolovníku lesklém přispívají ke správnému chodu metabolismu a lepšímu spalování tukových buněk. Kolovník lesklý Vám také pomůže zvládnout stres a zastavit průjem.
Pro koho je Kolovník lesklý vhodný?
Kolovník lesklý ocení lidé s mentálně náročnou prací, kteří potřebují předejít únavě a ztrátě pozornosti. Plody Kolovníku lesklého rovněž usnadňují studentům zapamatovat si učivo a zvládnout náročné zkouškové období. Sáhnout po nich mohou taktéž osoby s nadměrnou psychickou zátěží nebo lidé, kteří chtějí podpořit svou snahu zhubnout.
Doporučené dávkování Kolovníku lesklého
Jaké množství Kolovníku lesklého byste měli požít, abyste využili jeho účinky? Za ideální dávku se považuje jedna kapsle denně, kterou zapijte 200 až 300 ml vody. Jedna kapsle obsahuje 665 mg Kolovníku lesklého. Kapsli neužívejte nalačno, aby mohly aktivní látky působit co nejefektivněji.
Naše tipy a vychytávky
Pokud budete mít pocit, že Kolovník lesklý na Vás po nějaké době přestal účinkovat, Váš mozek si na něj nejspíš n vytvořil resistenci. Dodržujte proto cyklické dávkování a užívejte Kolovník lesklý 4 týdny a na 1 týden vysaďte, nebo 3 měsíce a na jeden měsíc vysaďte. Někomu se ale mohou kapsle špatně polykat. Řešením je oddělit části kapslí od sebe a rozmíchat práškový extrakt ve vodě, čaji, jogurtu nebo Smoothie. Účinky extraktu Kolovníku lesklého nastupují cca po 20 minutách od požití kapsle, ale poměrně rychle odezní – cca po 2 hodinách. Pro déle trvající účinek zkombinujte Kolovník lesklý s Guaranou. Kolovník lesklý však neužívejte večer, abyste předešli nespavosti. Kolovník lesklý se výborně doplňuje i s Brahmi a Gotu kolou
Složení Kolovníku lesklého
Kolovník lesklý obsahuje cenné látky, které aktivují celkovou činnost organismu. V extraktu z plodů Kolovníku lesklého se nalézají tyto složky:
  • kofein
  • teobromin
  • třísloviny
Pro koho není Kolovník lesklý vhodný?
Kolovník lesklý by neměly užívat kojící a těhotné ženy a osoby trpící vysokým krevním tlakem nebo kardiovaskulárními problémy.