Maca peruánská - Extrakt z kořene 4:1 v kapslích
Maca peruánská - Extrakt z kořene 4:1 v kapslích
Maca peruánská - Extrakt z kořene 4:1 v kapslích

Maca peruánská
Extrakt z kořene 4:1 v kapslích

Lepidium meyenii, Řeřicha peruánská, peruánský ženšen, Lepidium meyenii, maca-maca, Lepidium weddellii
Produkt z Peru

Maca Vám dodá chuť do práce i každodenních činností a pomůže Vám překonat náročné období. S bylinou Maca budete ve skvělé kondici, zažijete příval dlouhotrvající energie a navrátíte svému milostnému životu jiskru! Celý popis
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
S čím mi Maca pomůže?
Maca je skvělým adaptogenem, který pozitivně ovlivňuje fyzickou a psychickou stránku člověka. Její pozitivní účinky využívali po tisíce let již Indiáni. Pokud pociťujete nedostatek energie, Maca Vás šetrně nabudí a pomůže Vám překonat stresující situace. Pravidelným užíváním extraktu z kořene Maca budete ve skvělé kondici, což oceníte ve svém soukromém i profesním životě. Zažijete s ní příliv nových sil a lépe se s ní budete koncentrovat. Maca působí komplexně na celý organismus a navrátí Vám ztracenou vitalitu. Ženám zmírní následky klimakteria, zejména náladovost, nervozitu a poruchy soustředění.
Pro koho je Maca vhodná?
Maca má povzbuzující účinek na lidi s velkým výdejem energie nebo se ztrátou elánu. Přispívá k rychlejší rekonvalescenci po nemocech a zkvalitňuje život starších osob. Vyzkoušet by ji měly páry, které se snaží o miminko, neboť Maca podporuje libido a působí proti mužské neplodnosti. Její účinky využijí rovněž sportovci, kteří potřebují výživu pro své svaly. Maca také zlepšuje paměť studentů i lidí všech možných profesí. Macu si taktéž dopřávají kosmonauti na svých vesmírných letech.
Naše tipy a vychytávky
Věděli jste, že části kapsle s extraktem z Maca se dají rozdělat a prášek můžete přidat do pokrmu? Maca nezkazí žádný pokrm a lépe se Vám vstřebá do těla. Pokud plánujete užívat Macu dlouhodobě, doporučujeme Vám cyklické dávkování, tj. 4 týdny užívání a 1 týden pauza, nebo 3 měsíce užívání a 1 měsíc pauza. Zamezíte tak tomu, aby si Váš mozek vytvořil na Macu resistenci. Jedna kapsle obsahuje 580 mg Macy.
Doporučené dávkování Maca
Na rozdíl od klasického prášku, extrakt z kořene Maca je silnější a postačí Vám jedna až dvě kapsle denně. Nejprve vyzkoušejte, jaké účinky má na Vás jedna kapsle a postupně přidejte druhou, aby si Váš organismus na Macu lépe zvykl. Kapsle zapijte 200 až 300 ml vody. Díky kapslím získáte přehled, kolik extraktu z Maca jste užili.
Složení Maca
Maca působí pozitivně na Vaše zdraví a přispívá k celkové pohodě a duševní vyrovnanosti. Extrakt z kořene Maca obsahuje tyto cenné látky:
  • vitaminy A, B, C a E – pomáhají zvládat stres a stimulují imunitní systém
  • stopové prvky – železo, měď, vápník, zinek, draslík a další
  • esenciální aminokyseliny – typy aminokyselin, které si tělo neumí vyrobit samo
  • třísloviny – účinkují antibakteriálně
  • steroly – zabraňují vstřebání cholesterolu
  • saponiny – způsobují nárůst libida
  • terpenoidy, bílkoviny a vláknina
Pro koho není Maca vhodná?
Užívání extraktu z kořene Maca by měly zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem těhotné a kojící ženy.