Reishi - Extrakt z houby 10:1 v kapslích
Reishi - Extrakt z houby 10:1 v kapslích
Reishi - Extrakt z houby 10:1 v kapslích
Reishi - Extrakt z houby 10:1 v kapslích

Reishi
Extrakt z houby 10:1 v kapslích

Ganoderma lucidum, Reishi, Ling Zhi Ganoderma lucidum, Lesklokorka lesklá
Produkt z Číny

Extrakt z houby Reishi v kapslích obsahuje vysokou koncentraci účinných bioaktivních látek, které podporují Vaše celkové zdraví. Pokud jste často nemocní nebo si chcete zachovat po dlouhou dobu svou vitalitu, je Reishi receptem na dlouhověkost. Celý popis
Odešleme následující pracovní den.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
 S čím mi Reishi pomůže?
Houba Reishi roste v čínských lesích na stromech a některým z Vás může být známa jako Lesklokorka lesklá. Mnoho odborných studií prokázalo pozitivní účinky Reishi na lidské zdraví. Ne nadarmo se o Reishi mluví jako o „božské houbě nesmrtelnosti“ a již více než 4 000 let je součástí tradiční čínské medicíny. Podporuje funkci orgánů a imunitního systému, čímž zvyšuje odolnost organismu proti rozvoji různých onemocnění. Blahodárně působí při potížích se spánkem a dokáže tělo ubránit proti dráždivým alergenům. Tato houba obsahuje důležité esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit samo a musíte je dodávat do organismu potravou. Nezanedbatelné jsou její detoxikační vlastnosti.
Pro koho je Reishi vhodná?
Extrat z houby v kapslích je vhodný pro lidi, kteří chtějí předejít civilizačním nemocem a udržet se dlouhodobě v dobré kondici. Přínosem je také pro starší lidi, osoby oslabené po rekonvalescenci závažných onemocnění nebo pro lidi náchylné na nachlazení, chřipky a virózy.
Doporučené dávkování Reishi
Extraktu z houby Reishi lze užívat až 2 kapsle 1 – 3x denně, ale zpočátku začněte na nižší dávce 1 kapsle 1 – 3x denně. Řiďte se svými pocity a účinky na své tělo a dávku podle potřeby postupně zvyšujte až na maximální denní množství.
Naše tipy a vychytávky
Výhodou kapslí je jejich snadné užívání. Stačí je zapít 200 ml vody, popřípadě můžete části kapslí oddělit od sebe a prášek rozmíchat v tekutině nebo ho přimíchat do pokrmu. Kapsle si můžete vzít kamkoliv, jelikož nevyžadují žádné odvažování a odměřování a máte s nimi přehled o užitém množství. Extrakt z Reishi se dá výborně kombinovat s rostlinou Zederachem indickým nebo s houbou Cordycepsem. Zvýšíte tím účinky jednotlivých produktů a výraznou měrou posílíte imunitní systém.
Složení Reishi
Reishi obsahuje vysokou koncentraci bioaktivních látek, z nichž si jmenujme tyto nejdůležitější:
  • vitaminy
  • minerály
  • polysacharidy
  • esenciální aminokyseliny
  • terpeny
  • antioxidanty
  • enzymy
  • stopové prvky
Pro koho není Reishi vhodná?
Houba Reishi nemá žádné prokázané vedlejší účinky, ale její užívání by měly zkonzultovat se svým ošetřujícím lékařem osoby s nízkým krevním tlakem a těhotné a kojící ženy. Nedoporučuje se dětem do 3 let.