Gotu kola - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Gotu kola - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Gotu kola - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích
Gotu kola - Extrakt z byliny 10:1 v kapslích

Gotu kola
Extrakt z byliny 10:1 v kapslích

Centella asiatica, Centella asiatica, Gotu kola, Fo-ti-tieng, Pupečník asijský, Asiatic Pennywort
Produkt z Indie

Gotu kola je výborným pomocníkem při špatných náladách, zapomínání a stresu v zaměstnání. Gotu kola celkově zkvalitní Váš život, zapamatujete si s ní více informací a posilníte mozkové funkce. Celý popis
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
Jiné formy: Drcené listy
S čím mi Gotu kola pomůže?
Gotu kola je po tisíciletí součástí tradiční čínské medicíny a vysloužila si přezdívku „Elixír mládí“. Gotu kola má příznivý vliv na Váš mozek a posiluje paměť, pozornost a soustředění. Dokáže zlepšovat mentální funkce a aktivovat centrum řeči, čehož mohou využít lidé po mozkových příhodách. Gotu kola celkově nabudí Váš organismus, oddálí pocit únavy a eliminuje nadměrný stres.
Pro koho je Gotu kola vhodná?
Gotu kola pomáhá udržet pozornost běžným i profesionálním řidičům a usnadňuje studentům učení před zkouškovým obdobím. Rovněž posiluje mozkovou činnost seniorů a dodává energii manuálně a duševně pracujícím lidem a osobám s větší psychickou zátěží. Gotu kolu ocení ti, kdo potřebují snížit únavu a vydržet náročnější životní období.
Doporučené dávkování Gotu kola
Extrakt z Gotu kola je uschován v kapslích, takže získáte přehled o přijatém množství. Denně postačí požít jednu kapsli, kterou zapijte 200 až 300 ml vody. V jedné kapsli se nachází 568 mg Gotu koly. Výhodou kapslí je to, že obsahují doporučenou denní dávku a tím odpadá odvažování prášku.
Naše tipy a vychytávky
Někteří z Vás však mohou mít problém s polykáním kapslí. Vyzkoušejte naši vychytávku: oddělte části kapsle od sebe a prášek přimíchejte do jídla, vody nebo shakeru. Prášek Gotu koly se rychle vstřebává do organismu a brzy pocítíte jeho účinky. Postupem času si ale Váš mozek může vytvořit na Gotu kolu resistenci. Užívejte ji proto cyklicky, tzn. po 3 týdnech si od ní udělejte na 1 týden pauzu. Extrakt z Gotu koly můžete zkombinovat s Ašvagandou, čímž dosáhnete zvýšeného účinku na mozkovou soustavu.
Složení Gotu kola
Gotu kola působí komplexně na Vaše tělo a přispívá k fyzickému zdraví i duševní pohodě. V této rostlině se nalézají tyto aktivní látky:
  • vitaminy A a C
  • minerály
  • steroly
  • alkaloidy
  • glykosidy
  • flavonoidy
  • glyciny
  • stopové prvky
Pro koho není Gotu kola vhodná?
O užívání Gota koly by se měli poradit se svým lékařem těhotné a kojící ženy a senioři nad 65 let věku.