Dárkový balíček - Soustředění / Karierní postup
Dárkový balíček - Soustředění / Karierní postup

Dárkový balíček
Soustředění / Karierní postup

Cílem tohoto balíčku je předat novému majiteli co nejvíce dobrých návyků pro kariérní postup. Celý popis
Varianta: 1ks
Doručíme v úterý 20.3.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Našim věrným zákazníkům dáváme lepší ceny.
Přihlásit se
Kdo z nás balíček sestavil
Marketingový ředitel pro Botanic - Pavel Kuba. Vybral jsem produkty z našeho sortimentu, které sám dlouhodobě užívám a k tomu sepsal ty nejdůležitější nástroje a návyky, které mi v posledních letech nejvíce pomohly v kariérním postupu.
Produkty v balíčku
Extrakt z úžasného Ženšenu pravého v kapslích, extrakt z indického Brahmi a 2 výborné čaje. Čaj pro dobré ráno od našeho německého dodavatele a nestárnoucí Ginkgo bilobu. Manuál, který shrnuje důležité návyky a nástroje pro kariérní postup a soustředěnou práci.
Stručný obsah manuálu
V manuálu se Vám Pavel pokusil vybrat ty nejdůležitější nástroje a návyky, které mu v posledních letech nejvíce pomohly v kariérním postupu.
Dozvíte se
  • Jak si po ránu vytvořit perfektní podmínky pro soustředěnou, ničím nerušenou práci, abyste svou hlubokou práci odvedli nejlépe, jak jen to je možné.
  • Jak důležité je vzdělávání a prozradím Vám 1 návyk, který 99,9% procent lidí nedokáže udržet. To jsou přesně ty procenta, které ve finále porazíte. Půjčil jsem si tento návyk od mého vzoru - Elona Muska.
  • Jakým způsobem nejlépe regenerovat, abyste byli každé ráno perfektně připraveni. V dorosteneckých kategoriích jsem patřil mezi první 3 ve skoku o tyči v české republice a důležitou součástí příprav byla právě regenerace. Vidím stejnou paralelu i v práci.
  • Každý z nás miluje muziku a bere ji jako běžnou součást života. V manuálu píši o návyku, který jsem se naučil od zakladatele WordPressu Matta Mullenwega.
Slevy od našich partnerů
Pouze za účelem sestavení tohoto balíčku jsme nakontaktovali společnost Melvil.cz a dohodli jsme Vám 30% slevu na kteroukoliv knihu z jejich internetového nakladatelství. Sleva je oproti běžné ceně v běžných knihkupectvích (všechny ceny jsou již standardně levnější o 15% než běžně seženete jinde).
Dále jsme nakontaktovali Gentlemanstore.cz a dohodli Vám slevu 400 Kč na první košili. Od každé košile máte na výběr z 12 velikostí. Změříte se, vyberete jednu z 12 velikostí a další den máte perfektně padnoucí košili již na sobě.