Vilcacora - Prášek z kůry
Vilcacora - Prášek z kůry
Vilcacora - Prášek z kůry

Vilcacora
Prášek z kůry

Uncaria tomentosa, Herbe a crochets, Cat's Claw, vilkakora, kočičí dráp, unkárie, Uňa de Gato, Vilcacora, cat´s claw, griffe du chat, liane du Pérou, life-giving vine of Peru, Samento, uncaria guianensis, uňa de gatu, Katzenkralle, czepota puszysta, zwyczajowo vilcacora
Produkt z Mexika

Kůra z peruánské liány Vilcacory může mít mnoho pozitivních účinků na lidské zdraví. Říká se, že působí proti zánětům v těle a podporuje vlastní obranyschopnost organismu. Z toho důvodu může být vhodná při kloubních potížích nebo nachlazení. Celý popis
Pozor, poslední 3 balení skladem
Odešleme ještě dnes.
Přihlašte se a získejte lepší cenu
Zapojte se do věrnostního programu.
Přihlásit se
S čím mi Vilcacora pomůže?
Peruánské liáně Vilcacora se mimořádně daří ve vlhkých tropických a subtropických lesích jižní Ameriky. Vysloužila si přezdívku Kočičí dráp podle svých háčkových trnů, kterými se zachytává o kůru stromů. Doplňky stravy se vyrábějí z kůry liány, která může působit proti různým zánětům v těle, například močového ústrojí nebo kloubů. Vilcacora údajně stimuluje imunitní systém, čehož využívají již více než 2 tisíce let peruánští obyvatelé. Může být prospěšná na řadu civilizačních nemocí a při nachlazení. Podle některých tvrzení urychluje rekonvalescenci po nemocech a bojuje proti chronickému únavovému syndromu. Vilcacora může pomoct se špatným zažíváním a v některých případech může předejít i nádorovému bujení. Celkově pomáhá harmonizovat vnitřní pochody v těle a mnohdy ho chrání před vnějšími vlivy a škodlivými látkami.
Pro koho je Vilcacora vhodná?
Vilcacora je vhodná pro široké spektrum lidí s různými zdravotními potížemi. Skvělou službu může prokázat seniorům, kteří trpí zapomnětlivostí a trápí je bolesti pohybového aparátu. Z toho důvodu může být Vilcacora výbornou prevencí pro sportovce, kteří namáhají své klouby. Přínosem může být pro pacienty po úrazu nebo po prožité nemoci, popřípadě pro ženy po porodu. A nakonec ji do svého života mohou vpustit osoby, které bojují s civilizačními chorobami nebo chtějí detoxikovat svůj organismus.
Doporučené dávkování Vilcacory
Jaká dávka je ta správná? Každý den užívejte až 3 gramy prášku z kůry Vilcacory. Součástí balení je praktická odměrka, která vám odměří vždy 1 gram prášku. Tři odměrky prášku nasypejte do sklenice s 200 ml vody a vypijte.
Naše tipy a vychytávky
Na každého působí Vilcacora jiným způsobem. Zjistěte i Vy, jak na Vás bude účinkovat, a začněte na nižší dávce. Podle potřeby ji navyšte až na 3 gramy denně. Prášek ale můžete užívat i dalšími způsoby. Přimíchejte ho do libovolného pokrmu nebo Smoothie a dopřejte si takto Vaši denní dávku Vilcacory. Dodržujte cyklické dávkování a jednou za čas si dejte od této rostliny pauzu, nejlépe po čtyřech týdnech týdenní pauzu nebo po třech měsících měsíční pauzu.
Složení Vilcacory
Prášek z Vilcacory obsahuje účinné látky, které činí z rostliny důležitou součást našich životů. Nachází se v ní tyto složky:
  • alkaloidy
  • kyseliny
  • rostlinné steroidy
  • flavonoidy
  • vitaminy
  • minerály
Pro koho není Vilcacora vhodná?
Vilcacoru nedoporučujeme dětem do 3 let a těhotným a kojícím ženám. Pokud trpíte nějakými zdravotními problémy, zejména nízkým krevním tlakem nebo srdeční nedostatečností, poraďte se o užívání této rostliny se svým lékařem.